Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
3
Rok▼
323 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw 3 323 i, 1978-1982
Dopasowane do: BMW 3

Układ hamulcowy, BMW 3, 323 i 1978-1982, M20 B23 (236EA)

7 produktów w tej kategorii

bmw Układ hamulcowy, BMW 3, 323 i 1978-1982, M20 B23 (236EA)
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Maxgear 19-2663

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
258 mm
Wysokość:
60.1 mm, 60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160.4 mm
10 szt.
Waga 4.22 kg
Dostawa 6.10
129,98 zł z VAT
64,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 3001

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
60 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
6 szt.
Waga 4.11 kg
Dostawa 6.10
163,98 zł z VAT
81,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW GDB654

KLOCKI HAM. BMW P. E30 82-84

Ograniczenia producenta:
ATE
Grubość:
16.5 mm
Oznaczenie kontrolne:
E9 90R 01107/359
Długość:
76.5 mm
Szerokość:
76,7 mm
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 6.10
91,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF1561

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0283
Wysokość:
60 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160.4 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 4.15 kg
Dostawa 6.10
96,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92019200

TARCZA HAM. BMW T. E30 82-93

Wysokość:
60.1 mm, 60 mm
Ciężar:
4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm, 8,4 mm
8 szt.
Waga 4.02 kg
Dostawa 6.10
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0150.1

TARCZA HAM. BMW T. 3 1.6-2.7 82-93

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/0835
Średnica:
258,0 mm, 258 mm
Wysokość:
60 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
8 szt.
Waga 4.17 kg
Dostawa 6.10
125,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF093

Tarcza hamulcowa

Średnica:
258 mm
Wysokość:
60 mm
Ciężar:
8,3 kg
Średnica otworu:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
3 szt.
Waga 8.42 kg
Dostawa 6.10
413,98 zł z VAT
206,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka