Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
6 kabriolet
Rok▼
630 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw 6 kabriolet 630 i, 2007-2010
Dopasowane do: BMW 6 kabriolet

Silnik, BMW 6 kabriolet, 630 i 2007-2010, N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BF

97 produktów w tej kategorii

bmw Silnik, BMW 6 kabriolet, 630 i 2007-2010, N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BF
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 97 części
Filtry
Valvoline 874308

OLEJ SIL. SYNPOWER MST C3 5W-30 5L

Pojemność:
5 litr
Rodzaj połączenia:
Butelka
Klasa lepkości SAE:
5W30
Specyfikacja:
ACEA C3, API SN/CF, BMW LL-04, GM Dexos 2, MB 229.31, MB 229.51
Olej:
HC olej syntetyczny (krakowany hydro)
4 szt.
Waga 18.54 kg
Dostawa 7.10
275,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1008590

Oleje i smary

Specyfikacja:
BMW LONGLIFE-04, MB-APPROVAL 229.31, MB-APPROVAL 229.51, MB-APPROVAL 229.52, PORSCHE C40
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
ACEA C3, API SN
Zalecenie producenta oleju:
API CF, CHRYSLER MS-10725, FIAT 9.55535-GH2, FORD WSS-M2C917-A, MB 226.5
Klasa lepkości wg SAE:
5W-40
8 szt.
Waga 4.5 kg
Dostawa pojutrze
1 469,95 zł z VAT
293,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
CASTROL 470183

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
0W-30
Specyfikacja:
ACEA Light Duty C3
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
BMW Longlife-04, MB 229.31, MB 229.51, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Klasa lepkości wg SAE:
0W-30
10 szt.
Waga 4.4 kg
Dostawa pojutrze
1 474,95 zł z VAT
294,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Liqui Moly P000312

Oleje i smary

Wyposażenie pojazdu:
dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF)
Klasa lepkości SAE:
5W-30
Dopuszczenie przez producenta:
BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.51, VW 505 00, VW 505 01
Zalecenie producenta oleju:
Fiat 9.55535-S3, Ford WSS-M2C 917-A, MB 229.31
Specyfikacja wg ACEA:
C3
10 szt.
Waga 4.5 kg
Dostawa pojutrze
1 664,95 zł z VAT
332,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
CASTROL 470242

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-30
Specyfikacja:
ACEA Light Duty C3, API Gasoline SP
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
BMW Longlife-04 OEM, BMW Longlife-04, MB 229.31, MB 229.51, Po, sche C30
Klasa lepkości wg SAE:
5W-30
2 szt.
Waga 60 kg
Dostawa pojutrze
110 759,40 zł z VAT
1 845,99 zł / szt. · 60 szt.
Dodaj do koszyka
Valvoline ACDPFC35W30

Oleje i smary

Olej:
Olej syntetyczny
Klasa lepkości wg SAE:
5W-30
10 szt.
Waga 55.42 kg
Dostawa pojutrze
128 759,40 zł z VAT
2 145,99 zł / szt. · 60 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 5 z 5