Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Układ hamulcowy - Bęben hamulcowy

1021 produktów w tej kategorii

Układ hamulcowy - Bęben hamulcowy
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 1021 części
Filtry
Maxgear 19-0831

BĘBEN HAM. FIAT T. BRAVO-A-PANDA-PUNTO-500-TIPO-TEMPRA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
180 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
192,4 mm, 214 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
181.35 mm, 181.3 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
40 mm
10 szt.
Waga 3 kg
Dostawa 5.10
99,98 zł z VAT
49,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0832

BĘBEN HAM. FIAT T. UNO-CINQUECENTO

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica bębna:
185.3 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm, 186.8 mm
10 szt.
Waga 3.24 kg
Dostawa 5.10
107,98 zł z VAT
53,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Hart 218 226

BĘBEN HAMULCOWY

Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
40 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53,8 mm
Ilość otworów:
4
17 szt.
Waga 2.83 kg
Dostawa 6.10
55,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Fast FT32004

BĘBEN HAM FIAT CINQUE - SEICENTO TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
185 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
205,5 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
186,8 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
36 mm
7 szt.
Waga 3.12 kg
Dostawa 6.10
59,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Fast FT32002

BĘBEN HAM FIAT 500 07> TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
180 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
40 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53 mm
Ilość otworów:
4
7 szt.
Waga 2.86 kg
Dostawa 6.10
61,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1030

BĘBEN HAM. RENAULT T. 19-CLIO-TWINGO BEZ ŁOŻYSKA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
180 mm, 180,2 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
191 mm, 208 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
181,3 mm, 181.2 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
53.5 mm, 53,5 mm
10 szt.
Waga 4.46 kg
Dostawa 5.10
123,98 zł z VAT
61,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-3185

BĘBEN HAM. DB T. W168 A-KLASA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica bębna:
180 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
220 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
181.2 mm
10 szt.
Waga 2.98 kg
Dostawa 5.10
125,98 zł z VAT
62,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0849

BĘBEN HAM. VW T. A2-POLO-FABIA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
200 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
240 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201.5 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50.5 mm, 51 mm
10 szt.
Waga 4.16 kg
Dostawa 5.10
127,98 zł z VAT
63,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1049

BĘBEN HAM. DAEWOO T. TICO

Średnica bębna:
180 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
182 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
40 mm
Ilość otworów:
4
Ø rozmieszczenia otworów:
114 mm
10 szt.
Waga 4.58 kg
Dostawa 5.10
131,98 zł z VAT
65,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0822

BĘBEN HAM. VW T. A80-GOLF-PASS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica bębna:
180 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
212 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
181 mm
10 szt.
Waga 4.47 kg
Dostawa 5.10
133,98 zł z VAT
66,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-3685

BĘBEN HAM. CHEVROLET T. AVEO 1.2-1.6 11-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
243,9 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
202 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
54 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
62 mm
10 szt.
Waga 4.42 kg
Dostawa 5.10
133,98 zł z VAT
66,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C60515ABE

Bęben hamulcowy

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
180 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
182 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
39 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
62,5 mm
10 szt.
Waga 4.08 kg
Dostawa 5.10
66,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0830

BĘBEN HAM. OPEL T. ASTRA-VECTRA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
230 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
265 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
231 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
50.2 mm, 50 mm
10 szt.
Waga 4.95 kg
Dostawa 5.10
135,98 zł z VAT
67,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BF136

Bęben hamulcowy

Wysokość:
53 mm
Średnica bębna:
219 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
219 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
37 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
53 mm
10 szt.
Waga 3.62 kg
Dostawa 5.10
67,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C61000ABE

Bęben hamulcowy

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
181 mm
Średnica:
180 mm
Szerokość:
181 mm
9 szt.
Waga 3.91 kg
Dostawa 5.10
67,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C60301ABE

Bęben hamulcowy

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
200 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
201 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
42 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
59 mm
2 szt.
Waga 4.49 kg
Dostawa 5.10
68,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 52