Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

LEXUS
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
IS II
Rok▼
220d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
lexus IS II 220d, 2005-2012
Dopasowane do: LEXUS IS II

Silnik, LEXUS IS II, 220d 2005-2012, 2AD-FHV

75 produktów w tej kategorii

lexus Silnik, LEXUS IS II, 220d 2005-2012, 2AD-FHV
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 75 części
Filtry
Shell 001E9391PL

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
PSA B71 2290
Zalecenie producenta oleju:
Iveco 18-1811 SC1
Specyfikacja wg ACEA:
C2
Specyfikacja wg API:
SN
Klasa lepkości wg SAE:
5W-30
1 szt.
Waga 4.48 kg
Dostawa 6.10
1 229,95 zł z VAT
245,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Valvoline 874308

OLEJ SIL. SYNPOWER MST C3 5W-30 5L

Pojemność:
5 litr
Rodzaj połączenia:
Butelka
Klasa lepkości SAE:
5W30
Specyfikacja:
ACEA C3, API SN/CF, BMW LL-04, GM Dexos 2, MB 229.31, MB 229.51
Olej:
HC olej syntetyczny (krakowany hydro)
4 szt.
Waga 18.54 kg
Dostawa 7.10
275,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 102889

OLEJ MOTUL 0W30 5L 8100 ECO CLEAN DPF - C2 - SN - WSS M2C 950-A - 9.55535-GS1 - STJLR.03.5007 - MS-13340 - TOYOTA - HONDA - SUBA

Pojemność:
5 litr
Rodzaj połączenia:
Puszka
Specyfikacja:
API PERFORMANCE SN
Dopuszczenie przez producenta:
FORD WSS M2C 950 A, STJLR.03.5007
Zalecenie producenta oleju:
FIAT 9.55535-DS1, CHRYSLER MS-13340, CHRYSLER MS-90047, FIAT 9.55535-GS1, TOYOTA
10 szt.
Waga 4.42 kg
Dostawa 6.10
324,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Liqui Moly P000312

Oleje i smary

Wyposażenie pojazdu:
dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF)
Klasa lepkości SAE:
5W-30
Dopuszczenie przez producenta:
BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.51, VW 505 00, VW 505 01
Zalecenie producenta oleju:
Fiat 9.55535-S3, Ford WSS-M2C 917-A, MB 229.31
Specyfikacja wg ACEA:
C3
10 szt.
Waga 4.5 kg
Dostawa 6.10
1 664,95 zł z VAT
332,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111123-005-01-999

OLEJ SIL.5W-30 RAVENOL FEL-5L

Pojemność:
5 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Klasa lepkości SAE:
SAE 5W-30
Specyfikacja:
API: CF, API: SM-EC, API: SN, ACEA C2-12, ACEA A5/B5-12, Honda i-CTDi
Olej:
Olej syntetyczny
5 szt.
Waga 5 kg
Dostawa 7.10
580,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 201510301028

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-30
Specyfikacja:
ACEA C2
Dopuszczenie przez producenta:
PSA B71 2290, PCA B71 2290
Zalecenie producenta oleju:
ACEA C2
Specyfikacja wg ACEA:
A5/B5, C2
2 szt.
Waga 20.1 kg
Dostawa 6.10
14 839,80 zł z VAT
741,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 4 z 4