Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

NISSAN
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
NOTE
Rok▼
1.2
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
nissan NOTE 1.2, 2012-2016
Dopasowane do: NISSAN NOTE

Silnik, NISSAN NOTE, 1.2 2012-2016, HR12DE

209 produktów w tej kategorii

nissan Silnik, NISSAN NOTE, 1.2 2012-2016, HR12DE
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 209 części
Filtry
Ravenol 1111133

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
SAE 5W-40
Specyfikacja:
API: CF, API: SN, ACEA C3-12
Olej:
Olej syntetyczny
Przewyższa specyfikację:
BMW Longlife-04, Porsche A40, Ford M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, Fiat 9.55535-GH2
Dopuszczenie przez producenta:
VW 502, VW 505.01, VW 505, MB 229.31
10 szt.
Waga 3.62 kg
Dostawa 6.10
947,96 zł z VAT
236,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 154999

OLEJ MOBIL SUPER 5W30 5L 3000 FORMULA D1 - SP - DEXOS1 GEN3 - GF-6A - MS-6395 - 9.55535-CR1 - WSS-M2C929-A - M2C961-A1

Pojemność:
5 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Klasa lepkości SAE:
5W-30
Specyfikacja:
API SP, API SN + Res. Cons., API SL, API SN Res. Cons., API SN, Energy Cons. (SM)
Dopuszczenie przez producenta:
GM Dexos1 Gen2, WSS-M2C946-A, WSS-M2C946-B1, GM dexos1 Gen 3, VWc 53034
10 szt.
Waga 4.39 kg
Dostawa 6.10
242,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Liqui Moly P000297

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
15W-40
Zalecenie producenta oleju:
ACEA A3, ACEA B4
Specyfikacja wg API:
SL
Klasa lepkości wg SAE:
15W-40
10 szt.
Waga 4.66 kg
Dostawa 6.10
1 244,95 zł z VAT
248,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
ELF FS6

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
BMW LL-17 FE+
Zalecenie producenta oleju:
BMW LL-14 FE+, FIAT 9.55535-DM1, FORD WSS-M2C-952-A1
Specyfikacja wg ACEA:
C5
Specyfikacja wg API:
SN
Specyfikacja wg ILSAC:
GF-5
2 szt.
Waga 4.5 kg
Dostawa 6.10
1 274,95 zł z VAT
254,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Valvoline 874310

OLEJ SIL. SYNPOWER FE 0W-30 5L

Pojemność:
5 litr
Rodzaj połączenia:
Butelka
Klasa lepkości SAE:
0W30
Specyfikacja:
ACEA A5/B5, API SL, Volvo 95200377
Olej:
HC olej syntetyczny (krakowany hydro)
4 szt.
Waga 18.3 kg
Dostawa 7.10
274,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Valvoline 874308

OLEJ SIL. SYNPOWER MST C3 5W-30 5L

Pojemność:
5 litr
Rodzaj połączenia:
Butelka
Klasa lepkości SAE:
5W30
Specyfikacja:
ACEA C3, API SN/CF, BMW LL-04, GM Dexos 2, MB 229.31, MB 229.51
Olej:
HC olej syntetyczny (krakowany hydro)
4 szt.
Waga 18.54 kg
Dostawa 7.10
275,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 17200

Oleje i smary

Specyfikacja:
API SERVICE SP-RC, ILSAC GF-6a
Dopuszczenie przez producenta:
GM dexos1 GEN2
Zalecenie producenta oleju:
CHRYSLER MS 6395, FIAT 9.55535-CR1, FORD WSS M2C 947 A, FORD WSS M2C 947 B1, HYUNDAI, INFINITI
Specyfikacja wg API:
SP/RC
Specyfikacja wg ILSAC:
GF-5
10 szt.
Waga 3.59 kg
Dostawa 6.10
1 107,96 zł z VAT
276,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Motul 59643

Oleje i smary

Specyfikacja:
USDA BioPref. Prog.
Specyfikacja wg API:
SP/RC
Specyfikacja wg ILSAC:
GF-6A
Klasa lepkości wg SAE:
0W-20
10 szt.
Waga 3.57 kg
Dostawa 6.10
1 127,96 zł z VAT
281,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1015292

Oleje i smary

Specyfikacja:
dexos1™ Gen 3
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
API SN PLUS RC, API SP RC, ILSAC GF-6A
Zalecenie producenta oleju:
FORD WSS-M2C929-A, FORD WSS-M2C946-A, FORD WSS-M2C946-B1, FORD WSS-M2C961-A1, FIAT 9.55535-CR1
Klasa lepkości wg SAE:
5W-30
7 szt.
Waga 4.45 kg
Dostawa 6.10
1 439,95 zł z VAT
287,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1008590

Oleje i smary

Specyfikacja:
BMW LONGLIFE-04, MB-APPROVAL 229.31, MB-APPROVAL 229.51, MB-APPROVAL 229.52, PORSCHE C40
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
ACEA C3, API SN
Zalecenie producenta oleju:
API CF, CHRYSLER MS-10725, FIAT 9.55535-GH2, FORD WSS-M2C917-A, MB 226.5
Klasa lepkości wg SAE:
5W-40
8 szt.
Waga 4.5 kg
Dostawa 6.10
1 469,95 zł z VAT
293,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 9 z 11