Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
OPEL CORSA E 1.4 LPG, 2015-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

OPEL
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
CORSA E
Rok▼
1.4 LPG
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: OPEL CORSA E 1.4 LPG

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ABE C3A030ABE-P pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ABE

Nr katalogowy: C3A030ABE-P
EAN: 5901655214277 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Średnica321 mm

Wysokość59,5 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej30 mm

Wymiar gwintu15,3

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
321 mm
Wysokość
59,5 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
30 mm
Wymiar gwintu
15,3
Minimalna grubość
28 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna
321 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
pokryty
Numery OE (2)

VAG 4E0 615 301 AD, 4F0 615 301 E

Dane handlowe
EAN
5901655214277
Ilość w opakowaniu
1
Waga
11.31 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

ABE

Inter Cars S.A.. Kraj: Polska.

abebrakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ABE C3A030ABE-P - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 2
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Hart 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 2
Rotinger 1
Textar 2
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 18 części
Filtry
Maxgear 19-1838

TARCZA HAM. VW P. A6 04- 321MM

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E190R 02 C0185/0631
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 10.3 kg
Dostawa pojutrze
229,98 zł z VAT
114,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Hart 229 088

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
59,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Średnica zewnętrzna:
321 mm
Ilość otworów:
5
14 szt.
Waga 8.62 kg
Dostawa 7.10
263,98 zł z VAT
131,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 26647

TARCZA HAMULCOWA

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
59.4 mm
Ciężar:
10,833 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 11.4 kg
Dostawa pojutrze
190,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4358S

TARCZA HAM. AUDI P. A6-A8 2.0-6.0 QUATTRO 04-11

Oznaczenie kontrolne:
E190R 02 C0185/0631
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
15,3
10 szt.
Waga 11.48 kg
Dostawa pojutrze
201,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1098

TARCZA HAM. VW P. A6 04-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
59.5 mm, 59.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
6 szt.
Waga 11.38 kg
Dostawa pojutrze
413,98 zł z VAT
206,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 300

TARCZA HAM. AUDI P. A6-A8 2.0-4.2 04-11

Średnica:
320,8 mm, 321 mm
Wysokość:
59.7 mm, 59.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28 mm
10 szt.
Waga 11.02 kg
Dostawa pojutrze
226,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1277C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
321 mm
Wysokość:
59 mm, 59.4 mm
Ciężar:
10,36 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
10 szt.
Waga 11.36 kg
Dostawa pojutrze
228,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2