Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ABE C3B025ABE pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ABE

Nr katalogowy: C3B025ABE
EAN: 5900427198906 21 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Średnica332 mm

Wysokość62.1 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej30 mm

Wymiar gwintu16,75

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
332 mm
Wysokość
62.1 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
30 mm
Wymiar gwintu
16,75
Minimalna grubość
28.4 mm
Średnica zewnętrzna
332 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
pokryty
Felga, ilość otworów
5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica wewnętrzna
158 mm
Średnica piasty
172 mm
Średnica otworu w piaście
75 mm
Średnica otworu szpilki koła
16.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (21)

BMW 34116756045, 34116794304, 3411 679 43O, 6 765 457, 3411 675O 713, 34116771986, 6859679, 34116750713, 34116794300, 34116765457, 34116859679, 6 794 304, 6 750 713, 34116766036, 3411 6756 O45, 6766036, 6 756 045, 3411 6766 O36, DF4187S, 3411 679 430, 6794300

Dane handlowe
EAN
5900427198906
Ilość w opakowaniu
1
Waga
11.28 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

ABE

Inter Cars S.A.. Kraj: Polska.

abebrakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ABE C3B025ABE - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 2
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
FEBI Bilstein 2
Ferodo 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 15 części
Filtry
Maxgear 19-1829

TARCZA HAM. BMW P. E53 X5 00-

Wysokość:
62.1 mm, 62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm, 29.9 mm
Wymiar gwintu:
16,75
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
12 szt.
Waga 11.13 kg
Dostawa 6.10
265,98 zł z VAT
132,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 521 0019

TARCZA HAM. BMW P. E53 X5 00-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
62.1 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
4 szt.
Waga 11.44 kg
Dostawa 6.10
379,98 zł z VAT
189,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 21177

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
62 mm
Ciężar:
10,99 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
2 szt.
Waga 11.9 kg
Dostawa 6.10
194,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 32261

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
62.2 mm
Ciężar:
12,125 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 12.7 kg
Dostawa 6.10
220,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4187S

TARCZA HAM. BMW P. E53 X5 00-

Wysokość:
62.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
16,75
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
2 szt.
Waga 11.51 kg
Dostawa 6.10
483,98 zł z VAT
241,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1256C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
332 mm
Wysokość:
62 mm, 62.1 mm
Ciężar:
11,16 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
10 szt.
Waga 11.56 kg
Dostawa 6.10
276,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C896.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
332 mm
Wysokość:
62.4 mm, 62.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
10 szt.
Waga 11.54 kg
Dostawa 6.10
277,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 974

TARCZA HAM. BMW P. E53 X5 00-

Wysokość:
62.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 11.81 kg
Dostawa 6.10
278,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2