Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
AUDI A4 B5 2.8, 1996-2000

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A4 B5
Rok▼
2.8
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: AUDI A4 B5 2.8

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ABE C3F024ABE pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ABE

Nr katalogowy: C3F024ABE
EAN: 5900427199637 5 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Grubość24 mm

Średnica300 mm

Wysokość65.5 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej24 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Grubość
24 mm
Średnica
300 mm
Wysokość
65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
24 mm
Minimalna grubość
21.9 mm
Średnica zewnętrzna
300 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
80 mm
Styk ostrzegawczy o zużyciu
ze stykiem zużycia / ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
Felga, ilość otworów
5
Wymiar gwintu
17,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/7
Średnica wewnętrzna
161 mm
Ø rozmieszczenia otworów
130 mm
Średnica piasty
174 mm
Średnica otworu w piaście
80 mm
Średnica otworu szpilki koła
17.5 mm
Cechy dodatkowe
  • With bolts / screws
  • no
Numery OE (5)

FCA 4246K2, 09.5906.14, 1307356080

PSA 4246-K3, 4249H9

Dane handlowe
EAN
5900427199637
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.2 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

ABE

Inter Cars S.A.. Kraj: Polska.

abebrakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ABE C3F024ABE - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 3
Brembo 1
Delphi 1
Fast 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 2
Magneti Marelli 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 19 części
Filtry
Maxgear 19-2006

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 06-

Średnica:
300 mm
Wysokość:
65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21.9 mm
10 szt.
Waga 7.84 kg
Dostawa 6.10
187,98 zł z VAT
93,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0799

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 94--02--06- 18 300MM

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176 / 0199
Średnica:
300 mm
Wysokość:
65.5 mm, 65.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 8.43 kg
Dostawa 6.10
197,98 zł z VAT
98,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 10565

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
65.5 mm
Ciężar:
8,06 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 7.85 kg
Dostawa 6.10
150,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 B96

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 06- POWLEKANE

Wysokość:
65.6 mm, 65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21.9 mm, 21,9 mm
Średnica zewnętrzna:
280 mm
10 szt.
Waga 7.1 kg
Dostawa 6.10
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 521 0019

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 06-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
65.9 mm, 65.5 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
4 szt.
Waga 8.01 kg
Dostawa 6.10
315,98 zł z VAT
157,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF2722

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 94--02--06- 18 300MM

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176/0199
Wysokość:
65.6 mm, 65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Wymiar gwintu:
17,5
10 szt.
Waga 8.14 kg
Dostawa 6.10
169,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 842

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 94--02--06- 18 300MM

Wysokość:
65.4 mm, 65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21.9 mm
Średnica zewnętrzna:
300 mm
4 szt.
Waga 8.58 kg
Dostawa 7.10
347,98 zł z VAT
173,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2