Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
VW PASSAT B6 Variant 1.8 TSI, 2007-2011

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
PASSAT B6 Variant
Rok▼
1.8 TSI
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: VW PASSAT B6 Variant 1.8 TSI

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ABE C3Y026ABE pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ABE

Nr katalogowy: C3Y026ABE
EAN: 5900427202498 6 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Ograniczenia producentaopcja, wg nr VIN

Średnica345 mm

Wysokość54,7 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej28 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Ograniczenia producenta
opcja, wg nr VIN
Średnica
345 mm
Wysokość
54,7 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
28 mm
Średnica zewnętrzna
345 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
72,6 mm
Felga, ilość otworów
5
Wymiar gwintu
16,70
Minimalna grubość
26.5 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
5/5
Średnica wewnętrzna
160 mm
Ø rozmieszczenia otworów
115 mm
Średnica piasty
72.6 mm
Średnica otworu szpilki koła
16.7 mm
Numery OE (6)

FCA 5154118AB, 4779197AD, 4779197AE, 68368065AA, 5154118AD, 4779197AB

Dane handlowe
EAN
5900427202498
Ilość w opakowaniu
1
Waga
10.48 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

ABE

Inter Cars S.A.. Kraj: Polska.

abebrakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ABE C3Y026ABE - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
Brembo 1
Delphi 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
Rotinger 1
Textar 2
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 11 części
Filtry
Maxgear 19-1954

TARCZA HAM. CHRYSLER P. 300C

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
345 mm
Wysokość:
54.7 mm, 54.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 10.35 kg
Dostawa 5.10
241,98 zł z VAT
120,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6244S

TARCZA HAM. CHRYSLER P. 300C

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0661
Wysokość:
54.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26.5 mm
10 szt.
Waga 10.88 kg
Dostawa 5.10
186,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG9050

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0277/1387
Średnica:
345 mm
Wysokość:
54,6 mm, 54.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 11.1 kg
Dostawa 5.10
200,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92177105

TARCZA HAM. CHRYSLER P. 300C 2.7-6.4 04-

Wysokość:
54.7 mm, 54.6 mm
Ciężar:
10,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26.5 mm
10 szt.
Waga 11.07 kg
Dostawa 5.10
469,98 zł z VAT
234,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1765C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
345 mm
Wysokość:
55 mm, 54.6 mm
Ciężar:
20,68 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 10.7 kg
Dostawa 5.10
240,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.A404.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
345 mm
Wysokość:
54.5 mm, 54.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26.5 mm
10 szt.
Waga 10.88 kg
Dostawa 5.10
263,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1728HC

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
54.7 mm
Ciężar:
10,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26.5 mm
2 szt.
Waga 10.79 kg
Dostawa 6.10
563,98 zł z VAT
281,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2