Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
FORD S-MAX 2.0 EcoBlue, 2018-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

FORD
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
S-MAX
Rok▼
2.0 EcoBlue
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcze hamulcowe

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: FORD S-MAX 2.0 EcoBlue

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ATE 24.0310-0315.1 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ATE

Nr katalogowy: 24.0310-0315.1
EAN: 4006633419055 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R-02C0962/1291

Wysokość65.5 mm

Średnica otworu14,5 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10,4 mm

Minimalna grubość8,1 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R-02C0962/1291
Wysokość
65.5 mm
Średnica otworu
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10,4 mm
Minimalna grubość
8,1 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica wewnętrzna
160,8 mm
Średnica zewnętrzna
296 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
pokryty
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
296 mm
Wymiar gwintu
14,6
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica piasty
164 mm
Średnica otworu w piaście
75 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Cechy dodatkowe
  • PowerDisc
  • Ze śrubami
  • Dostępne MAPP-Code.
Numery OE (4)

BMW 34 21 6 769 271, 3421 6 764 649, 3421 4 031 725, 3421 6 855 002

Dane handlowe
EAN
4006633419055
Ilość w opakowaniu
2
Waga
5.09 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcze hamulcowe

Producent

ATE

AUMOVIO. Kraj: Niemcy.

ATE to renomowany producent części samochodowych, specjalizujący się w układach hamulcowych. Firma oferuje wysokiej jakości klocki hamulcowe, tarcze, cylindry hamulcowe i inne komponenty, które gwarantują niezawodność i doskonałe osiągi hamulców. ATE jest powszechnie znane i cenione przez klientów na całym świecie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, solidnej jakości i długotrwałej trwałości swoich produktów.
ate-brakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ATE 24.0310-0315.1 - Tarcze hamulcowe
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 2
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
QUARO 1
Rotinger 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 13 części
Filtry
Maxgear 19-1939

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
296 mm
Wysokość:
65.3 mm, 65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160 mm
10 szt.
Waga 5.16 kg
Dostawa 6.10
139,98 zł z VAT
69,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24482

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
65.1 mm
Ciężar:
4,83 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 5.22 kg
Dostawa 6.10
112,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4451

TARCZA HAM. BMW T. E87 04-

Wysokość:
65.3 mm, 65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Średnica bębna:
160 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
10.5 mm
Wymiar gwintu:
14,6
10 szt.
Waga 5.3 kg
Dostawa 6.10
119,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1637

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
65.6 mm
Ciężar:
4.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10.5 mm
Minimalna grubość:
8.9 mm
12 szt.
Waga 5.28 kg
Dostawa 7.10
257,98 zł z VAT
128,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0110-0315.1

TARCZA HAM. BMW T. 1-3 1.6-2.0 03-12

Grubość:
10,4 mm
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/0754
Średnica:
296 mm, 296,0 mm
Wysokość:
65,5 mm, 65.5 mm
Średnica otworu:
14,5 mm, 14.5 mm
10 szt.
Waga 5.12 kg
Dostawa 6.10
135,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 1604-GL

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
295,8 mm, 296 mm
Wysokość:
65.10 mm, 65.5 mm
Ciężar:
4,9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
4 szt.
Waga 5.2 kg
Dostawa 7.10
275,98 zł z VAT
137,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.A205.11

TARCZA HAMULCOWA TYŁ BMW 120I.318I 05-

Średnica:
296 mm
Wysokość:
65.2 mm, 65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10.5 mm
Minimalna grubość:
8.9 mm, 8,9 mm
3 szt.
Waga 5.45 kg
Dostawa 6.10
137,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2