Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 6 630 i, 2004-2007

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
6
Rok▼
630 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. VOLVO P. S70-V70-C70 96-05 POWER DISC

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 6 630 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ATE 24.0326-0107.1 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ATE

Nr katalogowy: 24.0326-0107.1
EAN: 4006633120395 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica302,0 mm

Wysokość50 mm

Średnica otworu14,4 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej26 mm

Minimalna grubość23 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
302,0 mm
Wysokość
50 mm
Średnica otworu
14,4 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
26 mm
Minimalna grubość
23 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica wewnętrzna
151 mm
Średnica zewnętrzna
302 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
108 mm
Powierzchnia
pokryty
Felga, ilość otworów
5
Rozmiar felgi
16 cal
Strona zabudowy
Oś przednia
Wymiar gwintu
14,6
Wzór otworów/Ilość otworów
5/10
Średnica otworu w piaście
68 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.6 mm
Cechy dodatkowe
  • PowerDisc
  • Dostępne MAPP-Code.
  • PowerDisc / no
Numery OE (1)

Volvo 272276

Dane handlowe
EAN
4006633120395
Ilość w opakowaniu
2
Waga
7.26 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. VOLVO P. S70-V70-C70 96-05 POWER DISC

Producent

ATE

AUMOVIO. Kraj: Niemcy.

ATE to renomowany producent części samochodowych, specjalizujący się w układach hamulcowych. Firma oferuje wysokiej jakości klocki hamulcowe, tarcze, cylindry hamulcowe i inne komponenty, które gwarantują niezawodność i doskonałe osiągi hamulców. ATE jest powszechnie znane i cenione przez klientów na całym świecie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, solidnej jakości i długotrwałej trwałości swoich produktów.
ate-brakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ATE 24.0326-0107.1 - TARCZA HAM. VOLVO P. S70-V70-C70 96-05 POWER DISC
X
Producent
ABE 1
ATE 1
BOSCH 1
Ferodo 1
Textar 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 5 części
Filtry
Ferodo DDF103

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
R90 homologated
Wysokość:
35 mm
Ciężar:
6.92 kg
Średnica otworu:
65 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
7 szt.
Waga 7.04 kg
Dostawa pojutrze
185,98 zł z VAT
92,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3V018ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
26 mm
Średnica:
302 mm
Wysokość:
50.3 mm, 50 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
2 szt.
Waga 7.7 kg
Dostawa pojutrze
120,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92092300

TARCZA HAM. VOLVO P. S70-V70-C70 96-02

Wysokość:
50.2 mm, 50 mm
Ciężar:
7.3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
26 mm
Minimalna grubość:
23 mm
4 szt.
Waga 7.56 kg
Dostawa pojutrze
319,98 zł z VAT
159,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0126-0107.1

TARCZA HAM. VOLVO P. S70-V70-C70 97-05

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/0058
Średnica:
302 mm, 302,0 mm
Wysokość:
50 mm
Średnica otworu:
14,4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 7.35 kg
Dostawa pojutrze
333,98 zł z VAT
166,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka