Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy BENDIX Braking BDS2274 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

BENDIX Braking

Nr katalogowy: BDS2274
EAN: 4065586156905 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość67.3 mm

Ciężar5.7 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej18 mm

Minimalna grubość16.5 mm

Wzór otworów/Ilość otworów05/08

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
67.3 mm
Ciężar
5.7 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
18 mm
Minimalna grubość
16.5 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
05/08
Średnica wewnętrzna
190 mm
Średnica zewnętrzna
290 mm
Średnica otworu centrującego
62.1 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Długość opakowania
33 cm
Szerokość opakowania
31.5 cm
Wysokość opakowania
15.5 cm
Cechy dodatkowe
  • Bez piasty koła
  • Bez łożyska koła
  • Bez sworznia mocującego koła
Numery OE (1)

LEXUS 42431-53020

Dane handlowe
EAN
4065586156905
Ilość w opakowaniu
1
Waga
6.02 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Producent

BENDIX Braking

TMD Friction. Kraj: Niemcy.

bendix-braking.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa w środę

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

BENDIX Braking BDS2274 - TARCZA HAMULCOWA TYŁ
X
Producent
Blue Print 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
QUARO 1
Textar 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 6 części
Filtry
Textar 92334403

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 2.0-2.5 13-

Wysokość:
67.3 mm
Ciężar:
5.7 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16.5 mm
10 szt.
Waga 5.95 kg
Dostawa pojutrze
321,98 zł z VAT
160,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343297

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 2.5 13-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna, Oś przednia
Grubość:
67.3 mm
Ciężar:
5.64 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
2 szt.
Waga 5.83 kg
Dostawa pojutrze
401,98 zł z VAT
200,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.E525.11

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
67,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16,5 mm
Średnica zewnętrzna:
290 mm
10 szt.
Waga 6.1 kg
Dostawa pojutrze
210,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 G64

TARCZA HAM. LEXUS T. IS 2.0-2.5 13-

Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16,5 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
8 szt.
Waga 6.04 kg
Dostawa pojutrze
217,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4921C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0438/1838
Średnica:
290 mm
Wysokość:
67,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
4 szt.
Waga 12.2 kg
Dostawa pojutrze
831,98 zł z VAT
415,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka