Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy BOSCH 0 986 479 C89 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

BOSCH

Nr katalogowy: 0 986 479 C89
EAN: 4047025570817 3 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość42.2 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany / wentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej22 mm

Minimalna grubość20 mm

Przetwarzaniewysoko nawęglany

Średnica zewnętrzna280 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
42.2 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany / wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
22 mm
Minimalna grubość
20 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna
280 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
68 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
pokryty
Spełnia wymagania Normy ECE
ECE-R90
Średnica otworu do
15.1 mm
Numery OE (3)

VAG 4E0 615 601, 3D0 615 601 E, 4E0 615 601 J

Dane handlowe
EAN
4047025570817
Ilość w opakowaniu
2
Waga
6.28 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

BOSCH

Bosch. Kraj: Niemcy.

Bosch to renomowany producent części samochodowych o światowej sławie. Firma ta jest znana ze swojej innowacyjności, niezawodności i doskonałej jakości swoich produktów. Od ponad wieku Bosch dostarcza rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, oferując szeroką gamę części samochodowych. Produkty Bosch cieszą się uznaniem zarówno wśród kierowców. Klienci wybierający części samochodowe Bosch mają pewność, że otrzymują produkty, które są nie tylko wydajne i niezawodne, ale również zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.
boschaftermarket.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

BOSCH 0 986 479 C89 - Tarcza hamulcowa
X
Strona montażu
Producent
ABE 1
ATE 1
BENDIX Braking 1
Meyle 1
QUARO 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
ABE C3W016ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
22 mm
Średnica:
280 mm
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 5.98 kg
Dostawa 6.10
88,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
QUARO QD7729

TARCZA HAM. VW T. A8 03- Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
42.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
05/07
10 szt.
Waga 5.84 kg
Dostawa 6.10
231,98 zł z VAT
115,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6670

TARCZA HAM. AUDI T. A8 2.8-6.0 QUATTRO 02-10

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0185/0697
Wysokość:
42.4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
6 szt.
Waga 6.54 kg
Dostawa 6.10
128,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 523 0036/PD

TARCZA HAM. AUDI T. A8 03-10

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
42.4 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 6.04 kg
Dostawa 6.10
259,98 zł z VAT
129,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1930

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
42.3 mm
Ciężar:
5.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
4 szt.
Waga 6.14 kg
Dostawa 7.10
287,98 zł z VAT
143,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka