Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 3 315, 1981-1984

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
3
Rok▼
315
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 3 315

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy BOSCH 0 986 479 E13 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

BOSCH

Nr katalogowy: 0 986 479 E13
EAN: 4047026193671 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość63.2 mm

Typ tarczy hamulcowejTarcza hamulcowa dwuczęściowa / wentylowany

Grubość tarczy hamulcowej24 mm

Minimalna grubość22.4 mm

Przetwarzaniewysoko nawęglany

Średnica zewnętrzna345 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa / wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
24 mm
Minimalna grubość
22.4 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna
345 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
pokryty
Spełnia wymagania Normy ECE
ECE-R90
Średnica otworu do
14.5 mm
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
345 mm
Wymiar gwintu
16,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica wewnętrzna
185 mm
Średnica otworu w piaście
79 mm
Średnica otworu szpilki koła
16.5 mm
Cechy dodatkowe
  • With bolts / screws
  • Uwzględnić informację serwisową.
  • no
Numery OE (1)

BMW 34216763827

Dane handlowe
EAN
4047026193671
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.98 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

BOSCH

Bosch. Kraj: Niemcy.

Bosch to renomowany producent części samochodowych o światowej sławie. Firma ta jest znana ze swojej innowacyjności, niezawodności i doskonałej jakości swoich produktów. Od ponad wieku Bosch dostarcza rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, oferując szeroką gamę części samochodowych. Produkty Bosch cieszą się uznaniem zarówno wśród kierowców. Klienci wybierający części samochodowe Bosch mają pewność, że otrzymują produkty, które są nie tylko wydajne i niezawodne, ale również zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.
boschaftermarket.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

BOSCH 0 986 479 E13 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Blue Print 1
Brembo 1
Delphi 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Maxgear 19-4897

TARCZA HAM. BMW T. 5-6 3.0-4.8 05-10

Średnica:
345 mm
Wysokość:
63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
two-part brake disc, Externally Vented
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm
10 szt.
Waga 4.98 kg
Dostawa 6.10
357,98 zł z VAT
178,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4389S

TARCZA HAM. BMW T. 7 E65-E66-E67 4.0-6.0 01-05

Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Wymiar gwintu:
16,5
Minimalna grubość:
22.4 mm, 22,4 mm
2 szt.
Waga 10.7 kg
Dostawa 6.10
209,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADB114369

TARCZA HAM. BMW T. 5 3.0-4.8 04-10

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63.1 mm
Ciężar:
9,66 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
7 szt.
Waga 10.06 kg
Dostawa 6.10
495,98 zł z VAT
247,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92182525

TARCZA HAM. BMW T. 5-6 3.0-4.8 02-10

Wysokość:
63.2 mm, 67 mm
Ciężar:
8,6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm, 22,4 mm
6 szt.
Waga 8.73 kg
Dostawa 6.10
953,98 zł z VAT
476,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C418.13

Tarcza hamulcowa

Średnica:
345 mm
Wysokość:
63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm
4 szt.
Waga 9 kg
Dostawa 6.10
525,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4753C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1*90R02/05/C*0549/0
Średnica:
345 mm
Wysokość:
63,1 mm, 67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
9 szt.
Waga 19.64 kg
Dostawa 6.10
1 575,98 zł z VAT
787,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka