Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Blue Print ADH24390 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Blue Print

Nr katalogowy: ADH24390
EAN: 5050063243901 9 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów5

Strona zabudowyOś przednia

Grubość47 mm

Ciężar5,2 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej21 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś przednia
Grubość
47 mm
Ciężar
5,2 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
21 mm
Minimalna grubość
19 mm
Średnica zewnętrzna
262 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
64 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
5 / 4
Średnica
262 mm
Wysokość
47 mm
Wymiar gwintu
12.8
Wzór otworów/Ilość otworów
5/9
Średnica wewnętrzna
141 mm
Średnica piasty
151.5 mm
Średnica otworu w piaście
64.2 mm
Średnica otworu szpilki koła
12.8 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (9)

Honda 45251SZT020, 45251SZT030, 45251SNA010, 45251-SZT-010, 45251SZT040, 45251SNA000, 45251S6M000, 45251S7AJ10, 45251-SZT-000

Dane handlowe
EAN
5050063243901
Ilość w opakowaniu
1
Waga
5.16 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Blue Print

Ferdinand Bilstein UK Ltd.. Kraj: Wielka Brytania.

Blue Print oferuje szeroki asortyment części samochodowych, w tym układy silnikowe, układy hamulcowe, układy wydechowe, systemy chłodzenia, układy zawieszenia i wiele innych. Wszystkie produkty są starannie projektowane i wytwarzane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz zgodnie z rygorystycznymi normami jakościowymi, co zapewnia niezawodność i trwałość.
blue-print.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Blue Print ADH24390 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 3
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
BOSCH 2
Brembo 2
Delphi 2
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
QUARO 1
Textar 2
TRW 3
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 22 części
Filtry
Maxgear 19-2218

TARCZA HAM. HONDA P. CIVIC 02- 1.7CDTI-06- 1.3

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
262 mm
Wysokość:
47 mm, 47.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
10 szt.
Waga 5.03 kg
Dostawa pojutrze
153,98 zł z VAT
76,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C34051ABE

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
21 mm
Średnica:
262 mm, 261,9 mm
Wysokość:
47 mm, 47.1 mm
2 szt.
Waga 5.14 kg
Dostawa pojutrze
85,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 108532

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
47 mm
Ciężar:
5.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
6 szt.
Waga 4.93 kg
Dostawa pojutrze
108,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF7195

TARCZA HAM. HONDA P. CIVIC 1.3-1.8 01-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0701
Wysokość:
47.1 mm, 47 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
Wymiar gwintu:
12.8
9 szt.
Waga 5.27 kg
Dostawa pojutrze
115,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 687

TARCZA HAM. HONDA P. CIVIC 1.3-1.8 01-

Wysokość:
47.1 mm, 47 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
Minimalna grubość:
19 mm
Średnica zewnętrzna:
262 mm
2 szt.
Waga 5.37 kg
Dostawa pojutrze
251,98 zł z VAT
125,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1814

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
47.1 mm
Ciężar:
5.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
21 mm
Minimalna grubość:
19 mm
2 szt.
Waga 5.48 kg
Dostawa 7.10
299,98 zł z VAT
149,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 3