Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 116 i, 2009-2011

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1
Rok▼
116 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. LEXUS P. GS-SC 3.0-4.3 01-10

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 116 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Blue Print ADT343195 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Blue Print

Nr katalogowy: ADT343195
EAN: 5050063618655 3 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Dla numeru OE43512-30300

Felga, ilość otworów5

Strona zabudowyOś przednia

Grubość51 mm

Ciężar8,925 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Dla numeru OE
43512-30300
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś przednia
Grubość
51 mm
Ciężar
8,925 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
32 mm
Minimalna grubość
30 mm
Średnica zewnętrzna
296 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
5 / 2
Średnica
296 mm
Wysokość
50.8 mm
Wymiar gwintu
14,5
Wzór otworów/Ilość otworów
05/17
Średnica wewnętrzna
143.5 mm
Średnica piasty
62 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (3)

LEXUS 4351230300, 4351230190

TOYOTA 43512 30300

Dane handlowe
EAN
5050063618655
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.95 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. LEXUS P. GS-SC 3.0-4.3 01-10

Producent

Blue Print

Ferdinand Bilstein UK Ltd.. Kraj: Wielka Brytania.

Blue Print oferuje szeroki asortyment części samochodowych, w tym układy silnikowe, układy hamulcowe, układy wydechowe, systemy chłodzenia, układy zawieszenia i wiele innych. Wszystkie produkty są starannie projektowane i wytwarzane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz zgodnie z rygorystycznymi normami jakościowymi, co zapewnia niezawodność i trwałość.
blue-print.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 14:55 - dostawa jutro

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Blue Print ADT343195 - TARCZA HAM. LEXUS P. GS-SC 3.0-4.3 01-10
X
Producent
ATE 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Brembo 2
Ferodo 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
TRW DF4182S

TARCZA HAM. TOYOTA P.

Wysokość:
50.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Wymiar gwintu:
14,5
Minimalna grubość:
30 mm
10 szt.
Waga 9.64 kg
Dostawa jutro
166,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92237503

TARCZA HAM. TOYOTA P. LEXUS GS-SC 97-10

Wysokość:
51 mm, 50.8 mm
Ciężar:
9.4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30 mm
6 szt.
Waga 9.46 kg
Dostawa jutro
387,98 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.8402.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
296 mm
Wysokość:
50.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30 mm
3 szt.
Waga 4.81 kg
Dostawa jutro
217,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0132-0701.1

TARCZA HAM. LEXUS P. GS-IS-SC 97-10

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0869
Średnica:
296 mm
Wysokość:
50,8 mm, 50.8 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 9.52 kg
Dostawa jutro
435,98 zł z VAT
217,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.8402.1X

Tarcze hamulcowe

Średnica:
296 mm
Wysokość:
50.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
perforowany / wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
Minimalna grubość:
30,5 mm, 30.5 mm, 30 mm
10 szt.
Waga 9.63 kg
Dostawa jutro
388,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1134C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
296 mm
Wysokość:
51 mm, 50.8 mm
Ciężar:
9,31 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
32 mm
3 szt.
Waga 18.78 kg
Dostawa jutro
949,98 zł z VAT
474,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka