Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
TESLA MODEL S EV AWD, 2020-2026

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TESLA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MODEL S
Rok▼
EV AWD
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcze hamulcowe

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: TESLA MODEL S EV AWD

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Brembo 08.4177.75 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Brembo

Nr katalogowy: 08.4177.75
EAN: 8020584011201 5 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica239 mm

Wysokość35 mm

Typ tarczy hamulcowejSzczelinowy / pełny

Grubość tarczy hamulcowej12 mm

Minimalna grubość10 mm

Średnica zewnętrzna239 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
239 mm
Wysokość
35 mm
Typ tarczy hamulcowej
Szczelinowy / pełny
Grubość tarczy hamulcowej
12 mm
Minimalna grubość
10 mm
Średnica zewnętrzna
239 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
65 mm
Moment dokręcenia
120 Nm
Powierzchnia
pokryty
Felga, ilość otworów
4
Strona zabudowy
Oś przednia
Wymiar gwintu
12.6
Wzór otworów/Ilość otworów
4/5
Średnica wewnętrzna
125 mm
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Średnica piasty
65 mm
Średnica otworu szpilki koła
13.6 mm
Cechy dodatkowe
  • XTRA LINE - Max
  • With bolts / screws
  • MAX LINE / no
Numery OE (5)

VAG 839615301, 171 615 301, 175615301, ZBA 615 301, 321615301

Dane handlowe
EAN
8020584011201
Ilość w opakowaniu
2
Waga
3.62 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcze hamulcowe

Producent

Brembo

Kraj: Włochy.

brembo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Brembo 08.4177.75 - Tarcze hamulcowe
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 2
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 12 części
Filtry
Maxgear 19-0681

TARCZA HAM. VW P. 12MM GOLF-PASSAT-A80

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0190 / 0541
Średnica:
239 mm
Wysokość:
35 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.55 kg
Dostawa pojutrze
93,98 zł z VAT
46,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3W011ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
239 mm
Wysokość:
35.4 mm, 35 mm
Średnica otworu:
13,6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.58 kg
Dostawa pojutrze
51,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 02121

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
35.1 mm
Ciężar:
3,39 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.55 kg
Dostawa pojutrze
58,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 08.4177.10

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Średnica:
239 mm
Wysokość:
35 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10 mm
6 szt.
Waga 3.46 kg
Dostawa pojutrze
65,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 011

TARCZA HAM. VW P. 12MM GOLF

Wysokość:
35.2 mm, 35 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10 mm
Średnica zewnętrzna:
239 mm
10 szt.
Waga 3.59 kg
Dostawa pojutrze
66,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1221

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
35.2 mm
Ciężar:
3.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10 mm
5 szt.
Waga 3.75 kg
Dostawa 7.10
149,98 zł z VAT
74,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF1516

TARCZA HAM. VW P. 12MM GOLF

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0190/0541
Wysokość:
35 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Wymiar gwintu:
12.6
10 szt.
Waga 3.6 kg
Dostawa pojutrze
151,98 zł z VAT
75,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92010603

TARCZA HAM. VW P. 12MM GOLF-PASSAT-A80

Wysokość:
35.2 mm, 35 mm
Ciężar:
3.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10 mm
2 szt.
Waga 3.52 kg
Dostawa 7.10
153,98 zł z VAT
76,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2