Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
KIA PRO CEE'D Hatchback Van 1.4 MPI, 2015-2018

Wybierz pojazd

aby dopasować części

KIA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
PRO CEE'D Hatchback Van
Rok▼
1.4 MPI
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: KIA PRO CEE'D Hatchback Van 1.4 MPI

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy FEBI Bilstein 24343 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

FEBI Bilstein

Nr katalogowy: 24343
EAN: 4027816243434 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów5

Strona zabudowyOś przednia

Grubość77.2 mm

Ciężar10,5 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej30 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś przednia
Grubość
77.2 mm
Ciężar
10,5 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
30 mm
Minimalna grubość
28.4 mm
Średnica zewnętrzna
324 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
79.1 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
5 / 1
Średnica
324 mm
Wysokość
77 mm
Wymiar gwintu
14,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/6
Średnica wewnętrzna
165 mm
Średnica piasty
177 mm
Średnica otworu w piaście
79 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (4)

BMW 34 11 6 753 221, 34116767269, 34116864905, 34 11 6 864 906

Dane handlowe
EAN
4027816243434
Ilość w opakowaniu
1
Waga
10.64 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

FEBI Bilstein

Bilstein Group. Kraj: Niemcy.

febi.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

FEBI Bilstein 24343 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 2
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 2
Delphi 1
Ferodo 2
Hart 1
Maxgear 2
Meyle 1
QUARO 2
Rotinger 4
SHW Performance 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 23 części
Filtry
Maxgear 19-1069

TARCZA HAM. BMW P. E60-E61

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176/0556
Średnica:
324 mm
Wysokość:
77.2 mm, 77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 10.97 kg
Dostawa pojutrze
271,98 zł z VAT
135,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Hart 229 062

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Średnica zewnętrzna:
324 mm
Ilość otworów:
5
14 szt.
Waga 10.78 kg
Dostawa 7.10
301,98 zł z VAT
150,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 20344-GL

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
77 mm
Ciężar:
10,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
29.9 mm, 30 mm
4 szt.
Waga 10.7 kg
Dostawa 7.10
365,98 zł z VAT
182,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3B031ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
14,5
10 szt.
Waga 11 kg
Dostawa pojutrze
188,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
QUARO QD1158

TARCZA HAM. BMW P. E60-E61 Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
77.2 mm, 77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
5/6
10 szt.
Waga 5.47 kg
Dostawa pojutrze
383,98 zł z VAT
191,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 383 521 3060/PD

TARCZA HAM. BMW P. E60-E61 03-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
77 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 11.01 kg
Dostawa pojutrze
469,98 zł z VAT
234,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG9871C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R02/05/C*0373/0
Średnica:
324 mm
Wysokość:
77,3 mm, 77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
10 szt.
Waga 10.86 kg
Dostawa pojutrze
241,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4361

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 2.0-3.0 02-10

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176/0556
Wysokość:
77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
14,5
10 szt.
Waga 10.08 kg
Dostawa pojutrze
505,98 zł z VAT
252,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 3