Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 4 coupe 420 d xDrive, 2013-2015

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
4 coupe
Rok▼
420 d xDrive
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. BMW T. E87 116-130-E90 316-320 300X20 NAWIERCANA I NACINANA. Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 4 coupe 420 d xDrive

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-1849SPORT pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-1849SPORT
EAN: 5901619582978 6 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Średnica300 mm

Wysokość66.1 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany / wentylowany wewnętrznie / perforowany

Średnica bębna160,8 mm

Grubość tarczy hamulcowej20 mm

Wymiar gwintu14,8

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Średnica
300 mm
Wysokość
66.1 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany / wentylowany wewnętrznie / perforowany
Średnica bębna
160,8 mm
Grubość tarczy hamulcowej
20 mm
Wymiar gwintu
14,8
Minimalna grubość
18.4 mm / 18.4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
05/06
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica wewnętrzna
161 mm
Średnica zewnętrzna
300 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
lakierowany
Układ hamulcowy
dla pojazdów ze sportowym układem hamulcowym
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Waga
6.46 kg
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica piasty
164 mm
Średnica otworu w piaście
75 mm
Numery OE (6)

BMW 34216792227, 6 764 651, 6 855 007, 34 21 6 764 651, 34 21 6 855 007, 6 792 227

Dane handlowe
EAN
5901619582978
Ilość w opakowaniu
1
Waga
6.55 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. BMW T. E87 116-130-E90 316-320 300X20 NAWIERCANA I NACINANA. Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-1849SPORT - TARCZA HAM. BMW T. E87 116-130-E90 316-320 300X20 NAWIERCANA I NACINANA. Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 3
BOSCH 2
Brembo 2
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 2
QUARO 2
Rotinger 2
Textar 2
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 20 części
Filtry
Maxgear 19-1849

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90 04-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Typ układu hamulcowego:
Hamulce tarczowe
10 szt.
Waga 6.57 kg
Dostawa pojutrze
163,98 zł z VAT
81,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
QUARO QD7885

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90 04- Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
19,9 mm, 20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
05/06, 5/6
10 szt.
Waga 6.58 kg
Dostawa pojutrze
223,98 zł z VAT
111,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0049

TARCZA HAM. BMW T. 1-3 04-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
66 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
10 szt.
Waga 6.53 kg
Dostawa pojutrze
259,98 zł z VAT
129,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 24471

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
66.1 mm
Ciężar:
7,05 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 6.68 kg
Dostawa pojutrze
129,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4450

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90 04-

Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
160.8 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Wymiar gwintu:
14,8
10 szt.
Waga 6.4 kg
Dostawa pojutrze
130,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 218

TARCZA HAM. BMW T. E87-E90 04-

Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 6.74 kg
Dostawa pojutrze
145,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 044

TARCZA HAM. BMW T. 1-2-3-4 10-

Wysokość:
66.2 mm, 66 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 6.65 kg
Dostawa pojutrze
146,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92133003

TARCZA HAM. BMW T. E87 116-130-E90 316-320 300X20

Wysokość:
66.1 mm, 66 mm
Ciężar:
6.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
19,9 mm, 19.9 mm, 20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm, 18,4 mm
10 szt.
Waga 6.72 kg
Dostawa pojutrze
170,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2