Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
FORD C-MAX II 1.6 Flexifuel, 2011-2019

Wybierz pojazd

aby dopasować części

FORD
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
C-MAX II
Rok▼
1.6 Flexifuel
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. BMW T. E90 320-335 05- 336X22

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: FORD C-MAX II 1.6 Flexifuel

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-2455 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-2455
EAN: 5901619573990 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Średnica336 mm

Wysokość67 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie / wentylowany

Grubość tarczy hamulcowej22 mm

Wymiar gwintu14,8

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
336 mm
Wysokość
67 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie / wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
22 mm
Wymiar gwintu
14,8
Minimalna grubość
20 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
05/06
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna
336 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
75 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
lakierowany
Waga
8.2 kg
Felga, ilość otworów
5
Średnica wewnętrzna
185 mm
Średnica piasty
185 mm
Średnica otworu w piaście
75 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Cechy dodatkowe
  • Bez piasty koła
  • Bez sworznia mocującego koła
  • no
Numery OE (4)

BMW 6 764 655, 3421 6 855 004, 6 855 004, 3421 6 764 655

Dane handlowe
EAN
5901619573990
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.89 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. BMW T. E90 320-335 05- 336X22

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-2455 - TARCZA HAM. BMW T. E90 320-335 05- 336X22
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 2
BOSCH 1
Brembo 2
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
Rotinger 2
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 13 części
Filtry
FEBI Bilstein 24476

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
67.1 mm
Ciężar:
8,72 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
6 szt.
Waga 8.69 kg
Dostawa pojutrze
181,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0051/PD

TARCZA HAM. BMW T. E90 05-12

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
67 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
1 szt.
Waga 9.22 kg
Dostawa pojutrze
441,98 zł z VAT
220,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4461S

TARCZA HAM. BMW T. E90 05-

Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Wymiar gwintu:
14,8
Minimalna grubość:
20 mm
10 szt.
Waga 8.9 kg
Dostawa pojutrze
220,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.A270.11

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Średnica:
336 mm
Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
10 szt.
Waga 8.63 kg
Dostawa pojutrze
228,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92137905

TARCZA HAM. BMW T. 3 05-13

Wysokość:
67 mm
Ciężar:
8.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
10 szt.
Waga 8.69 kg
Dostawa pojutrze
471,98 zł z VAT
235,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 20347-GL

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm, 67 mm
Ciężar:
8,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
5 szt.
Waga 8.7 kg
Dostawa 7.10
477,98 zł z VAT
238,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 439

TARCZA HAM. BMW T. 3-X1 2.0-3.0 04-13

Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
1 szt.
Waga 8.94 kg
Dostawa pojutrze
485,98 zł z VAT
242,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0122-0236.1

TARCZA HAM. BMW T. 3 2.0-3.0 05-13

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0296/1247
Średnica:
336 mm, 336,0 mm
Wysokość:
67,3 mm, 67.3 mm, 67 mm
Średnica otworu:
14,5 mm, 14.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 8.72 kg
Dostawa pojutrze
247,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1550C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
336 mm
Wysokość:
67 mm
Ciężar:
8,38 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
4 szt.
Waga 8.9 kg
Dostawa pojutrze
249,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2