Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
FORD TRANSIT Platforma / podwozie 2.0 DI, 2000-2006

Wybierz pojazd

aby dopasować części

FORD
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
TRANSIT Platforma / podwozie
Rok▼
2.0 DI
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. TOYOTA P. COROLLA 1.2-1.8 18-

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

TARCZA HAM. TOYOTA P. COROLLA 1.2-2.0 18--YARIS CROSS

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: FORD TRANSIT Platforma / podwozie 2.0 DI

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-4812 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-4812
EAN: 5905141944051 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość46 mm

Typ tarczy hamulcowejz wentylacją wewnętrzną

Grubość tarczy hamulcowej25 mm

Średnica zewnętrzna282 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
46 mm
Typ tarczy hamulcowej
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej
25 mm
Średnica zewnętrzna
282 mm
Cechy dodatkowe
  • Bez piasty koła
  • Bez sworznia mocującego koła
  • no
Numery OE (2)

Suzuki T435120239

TOYOTA 4351202390

Dane handlowe
EAN
5905141944051
Ilość w opakowaniu
1
Waga
6.89 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. TOYOTA P. COROLLA 1.2-1.8 18-

TARCZA HAM. TOYOTA P. COROLLA 1.2-2.0 18--YARIS CROSS

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 14:55 - dostawa jutro

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-4812 - TARCZA HAM. TOYOTA P. COROLLA 1.2-1.8 18-
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Hart 1
Meyle 1
Textar 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 10 części
Filtry
FEBI Bilstein 181239

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
46 mm
Ciężar:
6.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
10 szt.
Waga 7.01 kg
Dostawa jutro
134,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92341103

TARCZA HAM. TOYOTA P. COROLLA 1.2-2.0 18-

Wysokość:
46 mm
Ciężar:
6,9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
22 mm
10 szt.
Waga 7.25 kg
Dostawa jutro
315,98 zł z VAT
157,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS2300

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
46 mm
Ciężar:
6,9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
22 mm
4 szt.
Waga 7.14 kg
Dostawa pojutrze
365,98 zł z VAT
182,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.E229.11

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
22 mm
Średnica zewnętrzna:
282 mm
10 szt.
Waga 7.24 kg
Dostawa jutro
213,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG5051C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
TBD
Średnica:
282 mm
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
10 szt.
Waga 14.14 kg
Dostawa jutro
567,98 zł z VAT
283,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Hart 262 022

PÓŁOŚ NAPĘDOWA LEWA

Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Średnica zewnętrzna:
282 mm
11 szt.
Waga 52.92 kg
Dostawa pojutrze
319,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka