Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
MINI MINI ACEMAN E, 2024-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

MINI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MINI ACEMAN
Rok▼
E
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0-4.8 03-10

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: MINI MINI ACEMAN E

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Meyle 383 521 1003/PD pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Meyle

Nr katalogowy: 383 521 1003/PD
EAN: 4040074255681 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

JakośćPREMIUM

Wysokość77.2 mm

Wymagana ilość2

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej30 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Jakość
PREMIUM
Wysokość
77.2 mm
Wymagana ilość
2
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
30 mm
Minimalna grubość
28.4 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica zewnętrzna
348 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
79 mm
Ø rozmieszczenia otworów
120 mm
Powierzchnia
Płytki pokryte cynkiem
Średnica otworu szpilki koła
14,5 mm
Cechy dodatkowe
  • MEYLE-PD: Advanced performance and design.
  • Ze śrubami
  • no
Numery OE (2)

BMW 34116763824, 6 763 824

Dane handlowe
EAN
4040074255681
Ilość w opakowaniu
1
Waga
12.09 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0-4.8 03-10

Producent

Meyle

MEYLE AG. Kraj: Niemcy.

Meyle to renomowany producent części samochodowych, który specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości części zamiennych do różnych marek i modeli pojazdów. Firma znana jest z doskonałej jakości, niezawodności i trwałości swoich produktów. Meyle oferuje szeroki zakres części, w tym zawieszenia, układu kierowniczego, hamulców i wielu innych. Dzięki solidnemu doświadczeniu i zaangażowaniu w innowacje, Meyle zyskało uznanie klientów na całym świecie jako godny zaufania producent części samochodowych.
meyle.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Meyle 383 521 1003/PD - TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0-4.8 03-10
X
Producent
ABE 1
ATE 2
BOSCH 1
QUARO 1
Rotinger 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
ABE C3B047ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
348 mm
Wysokość:
81 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
6 szt.
Waga 11.95 kg
Dostawa 6.10
169,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 21566HP-GL T5

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
77.20 mm
Ciężar:
11,5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
perforowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
2 szt.
Waga 11.8 kg
Dostawa 7.10
935,98 zł z VAT
467,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92141825

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0-4.8 02-10

Wysokość:
77.1 mm, 77 mm
Ciężar:
10,9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28,4 mm
4 szt.
Waga 10.37 kg
Dostawa 6.10
991,98 zł z VAT
495,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0130-0186.2

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0391/0992
Średnica:
348 mm, 348,0 mm
Wysokość:
77,1 mm, 77.1 mm, 77 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany
1 szt.
Waga 10.4 kg
Dostawa 6.10
544,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0130-0274.2

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0391/2519
Wysokość:
77,1 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30,0 mm
10 szt.
Waga 11.24 kg
Dostawa 6.10
572,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6625S

TARCZA HAM. BMW P. 5-6 3.0-4.8 02-10

Wysokość:
77.1 mm, 77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, Tarcza hamulcowa dwuczęściowa
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
Kolor:
czarny
7 szt.
Waga 10.35 kg
Dostawa 6.10
1 157,98 zł z VAT
578,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 E14

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
77.1 mm, 77 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Minimalna grubość:
28.4 mm, 28,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
5 szt.
Waga 10.61 kg
Dostawa 6.10
657,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka