Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Oleje i smary

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Najważniejsze cechy

  • Stabilna lepkość w pełnym zakresie
  • Ochrona przed osadami
  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Płynny rozruch w niskich temperaturach
  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Motul 69723 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Motul

Nr katalogowy: 69723

Najważniejsze informacje

WersjaLow SAPS

Dopuszczenie przez producentaCATERPILLAR ECF-3 / DAIMLER DTFR 15C100 / former MB 228.31 / MACK EOS-4.5 / MAN M3775 / MTUType 2.1 / RENAULT TRUCKSRLD-3 / VOLVO VDS-4.5

Zalecenie producenta olejuAllison TES-439 / CUMMINS CES 20086 / CUMMINS CES 20100 / DETROIT D. DFS93K222 / DEUTZ DQC III-18 LA

Specyfikacja wg ACEAE7 / E11

Specyfikacja wg APICK-4

Specyfikacja wg JASODH-2

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wersja
Low SAPS
Dopuszczenie przez producenta
CATERPILLAR ECF-3 / DAIMLER DTFR 15C100 / former MB 228.31 / MACK EOS-4.5 / MAN M3775 / MTUType 2.1 / RENAULT TRUCKSRLD-3 / VOLVO VDS-4.5
Zalecenie producenta oleju
Allison TES-439 / CUMMINS CES 20086 / CUMMINS CES 20100 / DETROIT D. DFS93K222 / DEUTZ DQC III-18 LA
Specyfikacja wg ACEA
E7 / E11
Specyfikacja wg API
CK-4
Specyfikacja wg JASO
DH-2
Klasa lepkości wg SAE
10W-40
Cechy dodatkowe
  • Uwzględnić informację serwisową.
Numery OE (2)

RENAULT TRUCKS RLD 3

Volvo VDS-4.5

Dane handlowe
Ilość w opakowaniu
1
Waga
18.32 kg

Opis produktu

Oleje i smary

Producent

Motul

Kraj: Francja.

Motul to wiodący producent olejów samochodowych, smarów i płynów do pojazdów. Firma słynie z doskonałej jakości i zaawansowanej technologii, dostarczając rozwiązania dla różnych typów silników i aplikacji. Ich produkty, takie jak oleje silnikowe, oleje przekładniowe, płyny hamulcowe i wiele innych, zapewniają doskonałą ochronę i wydajność, podnosząc osiągi pojazdu. Motul cieszy się zaufaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i entuzjastów motoryzacji, którzy szukają produktów o najwyższych standardach i niezawodności.
motul.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Podobne w tej kategorii: Mobil 201510301042 · Motul 104101 · Liqui Moly 20967 · Shell 550065926 · Shell 001G1636PL · Motul 104034 · Liqui Moly P000335 · ELF YCK · CASTROL 15F6BD · Ravenol 1111122-005-01-999

Motul 69723 - Oleje i smary
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 13 części
Motul 114185

OLEJ MOTUL 10W40 5L TEKMA MEGA X LS EP - CK-4 - SN - M3477-3775 - VDS-4.5 - RLD-3

Pojemność:
5 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Wersja:
Low SAPS, Extended Protection
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, CUMMINS CES 20086, CUMMINS CES 20092, DAF PSQL 2.1 E-LD, DAIMLER DTFR 15C100
Zalecenie producenta oleju:
CUMMINS CES 20077, CUMMINS CES 20081, CUMMINS CES 20100, DETROIT D. DFS93K222, MAN M3477
10 szt.
Waga 4.53 kg
Dostawa 5.10
185,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 69724

Oleje i smary

Wersja:
Low SAPS, Extended Protection
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, CUMMINS CES 20086, CUMMINS CES 20092, DAF PSQL 2.1 E-LD, DAIMLER DTFR 15C100
Zalecenie producenta oleju:
CUMMINS CES 20077, CUMMINS CES 20081, CUMMINS CES 20100, DETROIT D. DFS93K222, MAN M3477
Specyfikacja wg ACEA:
E7, E8
Specyfikacja wg API:
CK-4/SN
10 szt.
Waga 4.53 kg
Dostawa 5.10
1 139,95 zł z VAT
227,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Motul 114190

OLEJ MOTUL 10W40 20L TEKMA MEGA-X LS - CK-4 - E7 E11 - 228.31 - M3775 - VDS 4.5 - RLD-3

Pojemność:
20 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Wersja:
Low SAPS
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, DAIMLER DTFR 15C100, former MB 228.31, MACK EOS-4.5, MAN M3775, MTUType 2.1
Zalecenie producenta oleju:
Allison TES-439, CUMMINS CES 20086, CUMMINS CES 20100, DETROIT D. DFS93K222, DEUTZ DQC III-18 LA
10 szt.
Waga 18.2 kg
Dostawa 5.10
528,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 114188

OLEJ MOTUL 10W30 20L TEKMA MEGA-X - CK-4 - E7 E11 - 228.31 - WSS M2C 171-F1 - M3775 - VDS 4.5 - RLD-3

Pojemność:
20 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Wersja:
Low SAPS
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, DAIMLER DTFR 15C100, DEUTZ DQC III-18 LA, former MB 228.31, MACK EOS-4.5
Zalecenie producenta oleju:
CUMMINS CES 20086, CUMMINS CES 20100, DETROIT D. DFS93K222, FORD WSS-M2C171-F1
10 szt.
Waga 18.22 kg
Dostawa 5.10
539,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 114218

OLEJ MOTUL 15W40 20L TEKMA SUPRA LS - CK-4 - SN - E7-E11 - M3775 TYPE 2.1 - VDS-4.5 - RLD-3

Pojemność:
20 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Wersja:
Low SAPS
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, DAIMLER DTFR 15C100, former MB 228.31, MACK EOS-4.5, MTUType 2.1, RENAULT TRUCKSRLD-3
Zalecenie producenta oleju:
CUMMINS CES 20086, DETROIT D. DFS93K222, DEUTZ DQC III-18 LA, FORD WSS-M2C171-F1
2 szt.
Waga 18.3 kg
Dostawa 5.10
539,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 114186

OLEJ MOTUL 10W40 20L TEKMA MEGA X LS EP - CK-4 - SN - M3477-3775 - VDS-4.5 - RLD-3

Pojemność:
20 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Wersja:
Low SAPS, Extended Protection
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, CUMMINS CES 20086, CUMMINS CES 20092, DAF PSQL 2.1 E-LD, DAIMLER DTFR 15C100
Zalecenie producenta oleju:
CUMMINS CES 20077, CUMMINS CES 20081, CUMMINS CES 20100, DETROIT D. DFS93K222, MAN M3477
10 szt.
Waga 18.11 kg
Dostawa 5.10
618,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 70624

Oleje i smary

Wersja:
Low SAPS
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, DAIMLER DTFR 15C100, former MB 228.31, MACK EOS-4.5, MTUType 2.1, RENAULT TRUCKSRLD-3
Zalecenie producenta oleju:
CUMMINS CES 20086, DETROIT D. DFS93K222, DEUTZ DQC III-18 LA, FORD WSS-M2C171-F1
Specyfikacja wg ACEA:
E7, E11
Specyfikacja wg API:
CK-4/SN
10 szt.
Waga 21 kg
Dostawa 5.10
13 359,80 zł z VAT
667,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka
Motul 114178

OLEJ MOTUL 5W30 20L TEKMA ULTIMA LS - CK-4 - 228.61 - VDS-5 - RLD-5

Pojemność:
20 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Wersja:
Low SAPS
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, DAF PSQL 2.1 E-LD, DAIMLER DTFR 15C100, DAIMLER DTFR 15C110, DAIMLER DTFR 15C120
Zalecenie producenta oleju:
CUMMINS CES 20086, DETROIT D. DFS93K222, FORD WSS-2MC213-A1, MAN M3477, SCANIA Low Ash
10 szt.
Waga 17.95 kg
Dostawa 5.10
687,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Motul 70804

Oleje i smary

Wersja:
Low SAPS
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, DAF PSQL 2.1 E-LD, DAIMLER DTFR 15C100, DAIMLER DTFR 15C110, DAIMLER DTFR 15C120
Zalecenie producenta oleju:
CUMMINS CES 20086, DETROIT D. DFS93K222, FORD WSS-2MC213-A1, MAN M3477, SCANIA Low Ash
Specyfikacja wg ACEA:
E7, E8
Specyfikacja wg API:
CK-4/SN
10 szt.
Waga 20 kg
Dostawa 5.10
16 139,80 zł z VAT
806,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka
Motul 114191

OLEJ MOTUL 10W40 60L TEKMA MEGA-X LS - CK-4 - E7 E11 - 228.31 - M3775 - VDS 4.5 - RLD-3

Pojemność:
60 litr
Rodzaj połączenia:
Beczka
Wersja:
Low SAPS
Dopuszczenie przez producenta:
CATERPILLAR ECF-3, DAIMLER DTFR 15C100, former MB 228.31, MACK EOS-4.5, MAN M3775, MTUType 2.1
Zalecenie producenta oleju:
Allison TES-439, CUMMINS CES 20086, CUMMINS CES 20100, DETROIT D. DFS93K222, DEUTZ DQC III-18 LA
5 szt.
Waga 53 kg
Dostawa 5.10
1 352,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2