Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 3 318 i, 1979-1982

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
3
Rok▼
318 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. VW P. PASSAT 88-96 Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 3 318 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy QUARO QD0213 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

QUARO

Nr katalogowy: QD0213
EAN: 5902659705990 6 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Wysokość39.2 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej13 mm

Minimalna grubość11 mm

Wzór otworów/Ilość otworów4/5

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Wysokość
39.2 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
13 mm
Minimalna grubość
11 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
4/5
Średnica zewnętrzna
256 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
65 mm
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Powierzchnia
pokryty
Długość opakowania
30 cm
Szerokość opakowania
28,5 cm
Wysokość opakowania
10 cm
Waga
4.2 kg
Felga, ilość otworów
4
Średnica
256 mm
Wymiar gwintu
13,6
Średnica wewnętrzna
135.5 mm
System hamulcowy
TRW
Średnica piasty
145 mm
Średnica otworu w piaście
65 mm
Średnica otworu szpilki koła
13.6 mm
Cechy dodatkowe
  • Without wheel hub, without wheel studs
  • no
Numery OE (6)

VAG 357 615 301, L357615301

GM 92041703

REPSTAR VW03101014

CHERY A113501075, A116GN3501075

Dane handlowe
EAN
5902659705990
Ilość w opakowaniu
1
Waga
4.31 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. VW P. PASSAT 88-96 Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ

Producent

QUARO

Auto Partner. Kraj: Polska.

QUARO to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, specjalizujący się w produkcji tarcz i klocków hamulcowych. Firma jest znana z niezawodnych produktów, innowacyjności i solidnego doświadczenia. Ich tarcze i klocki hamulcowe cechują się doskonałą wydajnością, trwałością i skutecznym hamowaniem, co sprawia, że QUARO jest cenionym partnerem dla producentów samochodów i profesjonalistów z branży motoryzacyjnej.
quaro.eu →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

QUARO QD0213 - TARCZA HAM. VW P. PASSAT 88-96 Z POWŁOKĄ ANTYKOROZYJNĄ
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 2
BOSCH 1
Brembo 2
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 13 części
Filtry
Maxgear 19-0767

TARCZA HAM. VW P. PASSAT 88-96

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
256 mm
Wysokość:
39.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm
10 szt.
Waga 4.39 kg
Dostawa 6.10
117,98 zł z VAT
58,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3T011ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
13 mm
Średnica:
256 mm
Wysokość:
39.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.45 kg
Dostawa 6.10
69,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 06310

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
39.4 mm
Ciężar:
4,175 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 4.46 kg
Dostawa 6.10
82,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 521 1004

TARCZA HAM. VW P. PASSAT 8

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
39.2 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm
10 szt.
Waga 4.45 kg
Dostawa 6.10
171,98 zł z VAT
85,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 B30

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Wysokość:
39.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm
Minimalna grubość:
11 mm
Średnica zewnętrzna:
256 mm
7 szt.
Waga 4.58 kg
Dostawa 6.10
96,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF1532

KOMPLET TARCZ HAMULCOWYCH PRZÓD

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0190/0680
Wysokość:
39.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm
Wymiar gwintu:
13,6
10 szt.
Waga 4.45 kg
Dostawa 6.10
100,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92041703

TARCZA HAM. VW P. PASSAT 8

Wysokość:
39.2 mm
Ciężar:
4.2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
13 mm
Minimalna grubość:
11 mm
4 szt.
Waga 4.38 kg
Dostawa 6.10
223,98 zł z VAT
111,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2