Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
VW KAEFER 1200 1.2, 1960-1985

Wybierz pojazd

aby dopasować części

VW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
KAEFER
Rok▼
1200 1.2
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: VW KAEFER 1200 1.2

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy SBP 02-IV014 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

SBP

Nr katalogowy: 02-IV014

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś przednia

Średnica289 mm

Wysokość46 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej28 mm

Minimalna grubość25 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
289 mm
Wysokość
46 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
28 mm
Minimalna grubość
25 mm
Przetwarzanie
wysoko nawęglany
Średnica wewnętrzna
123 mm
Średnica zewnętrzna
289 mm
Ilość otworów
9
Średnica otworu centrującego
64 mm
Ø rozmieszczenia otworów
95 mm
Felga, ilość otworów
9
Wymiar gwintu
12,5
Wzór otworów/Ilość otworów
09/09
Średnica piasty
136.9 mm
Średnica otworu w piaście
64 mm
Średnica otworu szpilki koła
12.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (7)

IVECO 504121612, 204121612, 0299 6121 S1, 002996121, 02996121, 0 0299 6121 S1, 2996121

Dane handlowe
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.98 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

SBP

Inter Cars. Kraj: Polska.

sbp-brakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

SBP 02-IV014 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ATE 1
Beral 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Fast 1
Magneti Marelli 1
Meyle 1
QUARO 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 11 części
Filtry
Meyle 215 521 0023

TARCZA HAM. IVECO P. 06-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
46.5 mm, 46 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
10 szt.
Waga 8.8 kg
Dostawa 6.10
307,98 zł z VAT
153,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4984S

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06- 35C14

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176/0338
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
12,5
10 szt.
Waga 9.09 kg
Dostawa 6.10
351,98 zł z VAT
175,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 718

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06- 35C14

Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
Średnica zewnętrzna:
290 mm
10 szt.
Waga 9.01 kg
Dostawa 6.10
179,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Beral BCR317A

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
46 mm
Ciężar:
8.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
10 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa 6.10
202,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9760.10

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Średnica:
290 mm
Wysokość:
46 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
7 szt.
Waga 22.5 kg
Dostawa 7.10
437,98 zł z VAT
218,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0239.1

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0057
Średnica:
290,0 mm, 290 mm
Wysokość:
46 mm
Średnica otworu:
12,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
4 szt.
Waga 8.75 kg
Dostawa 6.10
447,98 zł z VAT
223,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92155700

TARCZA HAM. IVECO P. 06--11-

Wysokość:
46 mm
Ciężar:
8.5 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
8 szt.
Waga 8.82 kg
Dostawa 7.10
465,98 zł z VAT
232,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2