Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 kabriolet 118 d, 2008-2013

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1 kabriolet
Rok▼
118 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 kabriolet 118 d

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy TRW DF4907S pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

TRW

Nr katalogowy: DF4907S
EAN: 3322937950843 14 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość63.5 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Średnica bębna184 mm

Grubość tarczy hamulcowej22 mm

Wymiar gwintu16,7

Minimalna grubość20.5 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
63.5 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Średnica bębna
184 mm
Grubość tarczy hamulcowej
22 mm
Wymiar gwintu
16,7
Minimalna grubość
20.5 mm
Kolor
czarny
Średnica zewnętrzna
320 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
72,7 mm
Ø rozmieszczenia otworów
115 mm
Powierzchnia
lakierowany
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
320 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
5/5
Średnica wewnętrzna
184 mm
Średnica piasty
72.7 mm
Średnica otworu szpilki koła
16.7 mm
Cechy dodatkowe
  • TRW SINGLE
Numery OE (14)

GM 4779 209AC, 4779209AG, 4779 209AE, 4779209AD, 4779209AF, 4779 209AB

FCA 4779209AD, 4779209AB, 4779209AG, 4779209AA, 00K04779209AA, 4779209AC, 4779209AE, 4779209AF

Dane handlowe
EAN
3322937950843
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.92 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

TRW

ZF Friedrichshafen AG (ZF Aftermarket). Kraj: Niemcy.

TRW Automotive to renomowany producent części samochodowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma jest liderem w dziedzinie klocków i tarcz hamulcowych, oferuje szeroki zakres produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

TRW DF4907S - Tarcza hamulcowa
X
Producent
ABE 2
Blue Print 1
Brembo 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Rotinger 1
Textar 2
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 10 części
Filtry
Maxgear 19-2280

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63.6 mm
Wysokość:
63.5 mm, 67 mm
Wymagana ilość:
2
10 szt.
Waga 8.45 kg
Dostawa pojutrze
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4Y007ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.36 kg
Dostawa pojutrze
118,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4Y008ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 22 mm
Średnica zewnętrzna:
320 mm
10 szt.
Waga 6.9 kg
Dostawa pojutrze
118,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF6027

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C 05-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0204/0662
Wysokość:
68.5 mm, 67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 22 mm
Wymiar gwintu:
16,7
2 szt.
Waga 7 kg
Dostawa pojutrze
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92234803

TARCZA HAM. CHRYSLER T. 300C 05-

Wysokość:
66.6 mm, 67 mm
Ciężar:
6,8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 22 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm, 20.5 mm
2 szt.
Waga 6.81 kg
Dostawa pojutrze
435,98 zł z VAT
217,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1766C-1

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Ciężar:
8,46 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
9 szt.
Waga 8.46 kg
Dostawa pojutrze
220,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92177203

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
67 mm
Ciężar:
8,4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.5 mm
8 szt.
Waga 8.37 kg
Dostawa pojutrze
222,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 08.A403.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
320 mm
Wysokość:
67 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 22 mm
Minimalna grubość:
8.5 mm, 20.5 mm
10 szt.
Waga 7.09 kg
Dostawa pojutrze
242,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 20322-GL T5

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
63.60 mm, 67 mm
Ciężar:
8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
perforowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
21.8 mm, 22 mm
4 szt.
Waga 8.3 kg
Dostawa 7.10
725,98 zł z VAT
362,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka