Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 6 633 CSi, 1975-1981

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
6
Rok▼
633 CSi
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06--11--14-

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 6 633 CSi

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy TRW DF4987S pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

TRW

Nr katalogowy: DF4987S
EAN: 3322937951536 4 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R 02 C0176/0133

Wysokość74.5 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej28 mm

Wymiar gwintu15,6

Minimalna grubość25 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R 02 C0176/0133
Wysokość
74.5 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
28 mm
Wymiar gwintu
15,6
Minimalna grubość
25 mm
Kolor
czarny
Średnica zewnętrzna
300 mm
Ilość otworów
6
Średnica otworu centrującego
78 mm
Ø rozmieszczenia otworów
125 mm
Powierzchnia
lakierowany
Felga, ilość otworów
6
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
300 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
6/7
Średnica wewnętrzna
156 mm
Średnica otworu w piaście
78 mm
Średnica otworu szpilki koła
15.5 mm
Cechy dodatkowe
  • TRW SINGLE
Numery OE (4)

IVECO 5801639518, 504121605, 2996131, 42558752

Dane handlowe
EAN
3322937951536
Ilość w opakowaniu
1
Waga
8.93 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06--11--14-

Producent

TRW

ZF Friedrichshafen AG (ZF Aftermarket). Kraj: Niemcy.

TRW Automotive to renomowany producent części samochodowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma jest liderem w dziedzinie klocków i tarcz hamulcowych, oferuje szeroki zakres produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

TRW DF4987S - TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06--11--14-
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Errevi 1
Fast 1
Ferodo 1
Magneti Marelli 1
Maxgear 1
Meyle 1
QUARO 1
Textar 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 14 części
Filtry
Maxgear 19-1337

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06-

Średnica:
300 mm
Wysokość:
74.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
15,6
10 szt.
Waga 8.89 kg
Dostawa 6.10
203,98 zł z VAT
101,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3E006ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
300 mm
Wysokość:
74.5 mm
Średnica otworu:
15,6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 9.1 kg
Dostawa 6.10
148,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 215 521 0030

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
74.4 mm, 74.5 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
6 szt.
Waga 8.85 kg
Dostawa 6.10
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 641

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06--11--14-

Wysokość:
74.6 mm, 74.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
Średnica zewnętrzna:
299.8 mm, 300 mm
10 szt.
Waga 8.7 kg
Dostawa 6.10
317,98 zł z VAT
158,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Errevi 713734

TARCZA HAM IVECO DAILY 06> PRZÓD L-P

Felga, ilość otworów:
6
Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
300 mm
Wysokość:
74.5 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
7 szt.
Waga 9 kg
Dostawa 7.10
176,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92155900

TARCZA HAM. IVECO P. DAILY 06--11--14-

Wysokość:
74.6 mm, 74.5 mm
Ciężar:
8.4 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
6 szt.
Waga 8.8 kg
Dostawa 6.10
387,98 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.9758.10

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD

Średnica:
300 mm
Wysokość:
74.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
25 mm
7 szt.
Waga 8.83 kg
Dostawa 7.10
427,98 zł z VAT
213,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2