Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 116 i, 2009-2011

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1
Rok▼
116 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 116 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy TRW DF6444 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

TRW

Nr katalogowy: DF6444
EAN: 3322938169794

Najważniejsze informacje

Wysokość51.3 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Minimalna grubość8 mm

Kolorczarny

Średnica zewnętrzna253 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
51.3 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8 mm
Kolor
czarny
Średnica zewnętrzna
253 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
65 mm
Ø rozmieszczenia otworów
112 mm
Powierzchnia
lakierowany
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
280 mm
Wymiar gwintu
15,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/10
Średnica wewnętrzna
144 mm
System hamulcowy
Teves
Średnica piasty
154 mm
Średnica otworu w piaście
65 mm
Średnica otworu szpilki koła
15.3 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Dane handlowe
EAN
3322938169794
Ilość w opakowaniu
2

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa/tarcza zamontowana na piaście koła

Producent

TRW

ZF Friedrichshafen AG (ZF Aftermarket). Kraj: Niemcy.

TRW Automotive to renomowany producent części samochodowych, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma jest liderem w dziedzinie klocków i tarcz hamulcowych, oferuje szeroki zakres produktów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Termin zależy od dostępności u dostawcy — podamy go po kontakcie.

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

TRW DF6444 - Tarcza hamulcowa
X
Strona montażu
Producent
Nie znaleziono...
ABE 1
ATE 2
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Brembo 3
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 4
QUARO 3
Rotinger 3
Textar 2
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 26 części
Filtry
ABE C3S013ABE

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
22 mm
Średnica:
280 mm
Wysokość:
49.5 mm
10 szt.
Waga 6.22 kg
Dostawa pojutrze
83,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 115 523 0018

TARCZA HAM. VW T. GOLF 5

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
51.6 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 3.67 kg
Dostawa pojutrze
169,98 zł z VAT
84,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 115 523 0018/PD

TARCZA HAM. VW T. GOLF 5

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
51.6 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.87 kg
Dostawa pojutrze
179,98 zł z VAT
89,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 22904

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
49.4 mm
Ciężar:
6,0 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 6.24 kg
Dostawa pojutrze
106,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Rotinger RT 12253-GL

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
58.20 mm
Ciężar:
3.60 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
14 szt.
Waga 3.6 kg
Dostawa 7.10
229,98 zł z VAT
114,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1007

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
51.2 mm
Ciężar:
3.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
9,9 mm
Minimalna grubość:
8 mm
18 szt.
Waga 3.88 kg
Dostawa 7.10
233,98 zł z VAT
116,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 3