Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
AUDI A8 D2 2.8, 1996-2002

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A8 D2
Rok▼
2.8
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. VW P. UP 1.0 TSI 16-

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: AUDI A8 D2 2.8

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Textar 92287003 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Textar

Nr katalogowy: 92287003
EAN: 4019722488573 1 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość36.7 mm

Ciężar5.2 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany zewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej22 mm

Minimalna grubość19 mm

Wzór otworów/Ilość otworów04/05

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
36.7 mm
Ciężar
5.2 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany zewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
22 mm
Minimalna grubość
19 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
04/05
Średnica wewnętrzna
132,3 mm
Średnica zewnętrzna
256 mm
Średnica otworu centrującego
65 mm
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Powierzchnia
pokryty
Techniczny numer informacyjny
98200 2870 0 1 PRO
Średnica otworu szpilki koła
13,6 mm
Długość opakowania
30 cm
Szerokość opakowania
28,5 cm
Wysokość opakowania
10 cm
Felga, ilość otworów
4
Strona zabudowy
Oś przednia
Średnica
256 mm
Wymiar gwintu
13,80
Średnica otworu w piaście
65 mm
Cechy dodatkowe
  • PRO
  • Without wheel hub, without wheel bearing, without wheel studs
  • PRO / no
Numery OE (1)

VAG 1S0615301M

Dane handlowe
EAN
4019722488573
Ilość w opakowaniu
2
Waga
5.36 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. VW P. UP 1.0 TSI 16-

Producent

Textar

TMD Friction. Kraj: Niemcy.

Textar to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, szczególnie znany z produkcji klocków hamulcowych i okładzin hamulcowych. Firma ma długą historię sięgającą 1913 roku i jest jednym z wiodących dostawców na rynku. Produkty Textar cechują się doskonałą jakością, niezawodnością i wydajnością. Klocki hamulcowe i okładziny hamulcowe Textar są precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają optymalne działanie i długotrwałą trwałość. Zaufanie klientów, innowacyjność i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że Textar jest cenionym i uznawanym producentem
textar.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Textar 92287003 - TARCZA HAM. VW P. UP 1.0 TSI 16-
X
Producent
ABE 1
ATE 1
BOSCH 1
Brembo 2
Delphi 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 9 części
Filtry
Maxgear 19-2856

TARCZA HAM. VW P. UP-SKODA CITIGO 11-

Oznaczenie kontrolne:
E190R-02 C0185 / 0627
Średnica:
256 mm
Wysokość:
39.6 mm, 36.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 4.21 kg
Dostawa 6.10
133,98 zł z VAT
66,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C3W047ABE

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
256 mm
Wysokość:
36.8 mm, 36.6 mm
Średnica otworu:
100 mm
10 szt.
Waga 4.4 kg
Dostawa 6.10
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 43841

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
36.6 mm
Ciężar:
4,24 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 4.5 kg
Dostawa 6.10
109,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.B975.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
256 mm
Wysokość:
36.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
19 mm
10 szt.
Waga 4.58 kg
Dostawa 6.10
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0122-0281.1

TARCZA HAM. VW P. UP-SKODA CITIGO 11-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0118/0363
Średnica:
256 mm
Wysokość:
36,7 mm, 36.7 mm, 36.6 mm
Średnica otworu:
13,8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 4.52 kg
Dostawa 6.10
171,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.7011.31

Tarcza hamulcowa

Średnica:
256 mm
Wysokość:
36.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
19 mm
10 szt.
Waga 5.57 kg
Dostawa 6.10
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG4647C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90 R - 02 C0300/1
Średnica:
256 mm
Wysokość:
36,6 mm, 36.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.94 kg
Dostawa 6.10
445,98 zł z VAT
222,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF2184C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
256 mm
Wysokość:
37 mm, 36.6 mm
Ciężar:
9,45 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 10.66 kg
Dostawa 6.10
505,98 zł z VAT
252,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka