Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Zawór ograniczający ciśnienia

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy WABCO 475 015 005 0 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

WABCO

Nr katalogowy: 475 015 005 0
EAN: 04057875222736 13 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Ciężar0.376 kg

Ciśnienie robocze10 bar

Szerokość nominalna10 mm

Zakres regulacji408 bar

Gwintowana złączkaM16x1.5

Waga385 gr

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Ciężar
0.376 kg
Ciśnienie robocze
10 bar
Szerokość nominalna
10 mm
Zakres regulacji
408 bar
Gwintowana złączka
M16x1.5
Waga
385 gr
Wymiar gwintu
M16x1.5
Ciśnienie wyjściowe od
8 bar
Ciśnienie wejściowe od
12 bar
Ciśnienie robocze do
10 bar
Numery OE (13)

IVECO 5002 69323

RENAULT 5021170206

Paccar 1505095

Schmitz Cargobull 8026015000

Kässbohrer 8026015000

Scania 1935024

PETERBILT S4750150050

Mercedes-Benz A0024312406 002, 0024312406002, 002 431 2406, A0024312406

MAN 82 52101 6036

DAF 1505095

Dane handlowe
EAN
04057875222736
Ilość w opakowaniu
1
Waga
0.38 kg

Opis produktu

Zawór ograniczający ciśnienia

Producent

WABCO

ZF. Kraj: Niemcy.

aftermarket.zf.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Podobne w tej kategorii: Pneumatics PN-10060 · Pneumatics PN-10114 · Haldex 357012031 · PE Automotive 084.642-00A · Pneumatics PN-10061 · KNORR-BREMSE AC155B · Pneumatics PN-10048 · Pneumatics PN-10121 · KNORR-BREMSE AC152AA · KNORR-BREMSE AC157P

WABCO 475 015 005 0 - Zawór ograniczający ciśnienia
X
Rodzaj części
Zawór ograniczający ciśnienie 1
Zbiornik powietrza 1
instalacja pneumatyczna
Producent
KNORR-BREMSE 1
Pneumatics 1
Znaleziono: 2 części
Filtry
Pneumatics PN-10188

Zawór ograniczający ciśnienia

Wymiar gwintu:
M16
Ciśnienie robocze:
10 bar
Szerokość nominalna:
10 mm
Gwintowana złączka:
M16x1.5
Ciśnienie wyjściowe od:
10 bar
2 szt.
Waga 0.46 kg
Dostawa 27.10
70,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka