Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A6 C5
Rok▼
2.8 quattro
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
audi A6 C5 2.8 quattro, 1997-2005
Dopasowane do: AUDI A6 C5

Tarcze hamulcowe, AUDI A6 C5, 2.8 quattro 1997-2005, ACK, ALG, AMX, APR, AQD

75 produktów w tej kategorii

audi Tarcze hamulcowe, AUDI A6 C5, 2.8 quattro 1997-2005, ACK, ALG, AMX, APR, AQD
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 75 części
Filtry
Maxgear 19-1801

TARCZA HAM. VW T. A6 1.8-3 QUATTRO

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
255 mm
Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 3.76 kg
Dostawa pojutrze
109,98 zł z VAT
54,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-1802

TARCZA HAM. VW T. A6 1.8-3 QUATTRO

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
255 mm
Wysokość:
53.8 mm, 54 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
9,9 mm, 10 mm
10 szt.
Waga 3.92 kg
Dostawa pojutrze
111,98 zł z VAT
55,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4A018ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
10 mm
Średnica:
255 mm
Wysokość:
53.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.79 kg
Dostawa pojutrze
66,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4A017ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
255 mm
Wysokość:
48.1 mm, 48 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.67 kg
Dostawa pojutrze
68,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Hart 229 094

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Średnica zewnętrzna:
255 mm
Ilość otworów:
5
14 szt.
Waga 8 kg
Dostawa 7.10
145,98 zł z VAT
72,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 22908

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
54.1 mm
Ciężar:
3,580 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 3.74 kg
Dostawa pojutrze
75,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4A017ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
48,1 mm
Średnica otworu:
15,3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
10 szt.
Waga 3.82 kg
Dostawa pojutrze
76,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4A018ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
10 mm
Wysokość:
53,8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
9 szt.
Waga 3.3 kg
Dostawa pojutrze
77,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 22906

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
48 mm
Ciężar:
3,480 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
9 szt.
Waga 3.8 kg
Dostawa pojutrze
82,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4126

TARCZA HAM. AUDI T. A6 1.8-3.0 QUATTRO 97-05

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0190/0016
Wysokość:
54 mm, 53.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
9,9 mm, 10 mm
Wymiar gwintu:
15,5
8 szt.
Waga 3.89 kg
Dostawa pojutrze
90,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4038

TARCZE HAMULCOWE TYŁ - KPL.

Wysokość:
54 mm, 64 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Wymiar gwintu:
15
Minimalna grubość:
8 mm
7 szt.
Waga 3.64 kg
Dostawa pojutrze
91,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 461

Tarcza hamulcowa

Średnica:
244,7 mm, 245 mm
Wysokość:
53.8 mm, 64 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
1 szt.
Waga 3.73 kg
Dostawa pojutrze
91,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 704

TARCZA HAM. AUDI T. A6 1.8-3.0 99-04

Wysokość:
53.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
Średnica zewnętrzna:
255 mm
5 szt.
Waga 3.91 kg
Dostawa pojutrze
99,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3W018ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
288 mm
Wysokość:
46.5 mm, 46.2 mm
Średnica otworu:
15,4 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 8.14 kg
Dostawa pojutrze
100,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 4