Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A6 C8
Rok▼
S6 TDI Mild Hybrid quattro
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
audi A6 C8 S6 TDI Mild Hybrid quattro, 2021-obecnie
Dopasowane do: AUDI A6 C8

Tarcze hamulcowe, AUDI A6 C8, S6 TDI Mild Hybrid quattro 2021-obecnie, DMKD

40 produktów w tej kategorii

audi Tarcze hamulcowe, AUDI A6 C8, S6 TDI Mild Hybrid quattro 2021-obecnie, DMKD
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 40 części
Filtry
Maxgear 19-4697

TARCZA HAM. AUDI T. A4 2.0-3.0 TDI-TFSI 15-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0165/0997
Wysokość:
36 mm, 36.2 mm
Średnica otworu:
15.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 5.53 kg
Dostawa pojutrze
189,98 zł z VAT
94,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2259

TARCZA HAM. VW T. A4-A5 07-- A6 11-- A7 10-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
330 mm
Wysokość:
36.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 8.11 kg
Dostawa pojutrze
253,98 zł z VAT
126,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-4709

TARCZA HAM. AUDI T. Q7 3.0-4.0 TDI 15-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0850
Wysokość:
36.3 mm, 36.2 mm
Średnica otworu:
15.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie, wentylowany
10 szt.
Waga 9.64 kg
Dostawa pojutrze
265,98 zł z VAT
132,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 36454

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Ciężar:
7,955 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
10 szt.
Waga 7.82 kg
Dostawa pojutrze
164,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 43985

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
36.2 mm
Ciężar:
7,52 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 8.19 kg
Dostawa pojutrze
178,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 171510

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
36.2 mm
Ciężar:
9,3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 9.95 kg
Dostawa pojutrze
193,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 750

TARCZA HAM. VW T. A4-A5 07--A6 11--A7 10-

Wysokość:
36.1 mm, 36.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
21.9 mm, 12 mm
Minimalna grubość:
20 mm, 10 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 8.07 kg
Dostawa pojutrze
226,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1440

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
36 mm
Ciężar:
5.3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10 mm
6 szt.
Waga 5.62 kg
Dostawa 7.10
471,98 zł z VAT
235,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92238305

TARCZA HAM. VW T. A4-A5 07--A6-A7 10- 330MM

Wysokość:
35.8 mm
Ciężar:
7.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
10 szt.
Waga 7.83 kg
Dostawa pojutrze
541,98 zł z VAT
270,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1250

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
35.8 mm
Ciężar:
7.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20 mm
8 szt.
Waga 7.94 kg
Dostawa 7.10
549,98 zł z VAT
274,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 171458

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
56.9 mm
Ciężar:
12,65 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 12.94 kg
Dostawa pojutrze
277,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2