Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1 kabriolet
Rok▼
135 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw 1 kabriolet 135 i, 2008-2013
Dopasowane do: BMW 1 kabriolet

Tarcze hamulcowe, BMW 1 kabriolet, 135 i 2008-2013, N55 B30 A

8 produktów w tej kategorii

bmw Tarcze hamulcowe, BMW 1 kabriolet, 135 i 2008-2013, N55 B30 A
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
Maxgear 19-1322

TARCZA HAM. BMW P. E90 05-

Wysokość:
73 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Wymiar gwintu:
14,8
Minimalna grubość:
22 mm, 22.4 mm, 22,4 mm
10 szt.
Waga 9.21 kg
Dostawa 6.10
251,98 zł z VAT
125,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4460S

TARCZA HAM. BMW P. E90 05-

Wysokość:
73 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Wymiar gwintu:
14,8
Minimalna grubość:
22 mm, 22,4 mm
10 szt.
Waga 9.31 kg
Dostawa 6.10
202,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92201903

TARCZA HAM. BMW T. 1 E82-E88 3.0 07-13

Wysokość:
77 mm
Ciężar:
8,2 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm
4 szt.
Waga 8.43 kg
Dostawa 6.10
439,98 zł z VAT
219,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C315.21

Tarcza hamulcowa

Średnica:
324 mm, 338 mm
Wysokość:
77.1 mm, 73 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Szczelinowy / perforowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm, 26 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm, 24.4 mm
2 szt.
Waga 8.36 kg
Dostawa 6.10
262,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92295505

TARCZA HAM. BMW T. 1 E82-E88 2.0-3.0 07-13

Wysokość:
77.2 mm
Ciężar:
8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
perforowany / wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
22 mm
Minimalna grubość:
20.4 mm
4 szt.
Waga 8.19 kg
Dostawa 6.10
535,98 zł z VAT
267,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0126-0195.2

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0391/2521
Wysokość:
73,0 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25.9 mm
2 szt.
Waga 10.26 kg
Dostawa 6.10
475,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C420.13

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD BMW 116I 07-11 SPORT

Średnica:
338 mm
Wysokość:
73 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie, Szczelinowy / perforowany, Tarcza hamulcowa dwuczęściowa
Grubość tarczy hamulcowej:
26 mm
Minimalna grubość:
24.4 mm
1 szt.
Waga 10.4 kg
Dostawa 6.10
590,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 E09

TARCZA HAM. BMW P. 1-3 1.6-3.0 04-13

Wysokość:
73 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, Tarcza hamulcowa dwuczęściowa, Szczelinowy / perforowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25.9 mm, 26 mm
Minimalna grubość:
24.4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
4 szt.
Waga 10.29 kg
Dostawa 6.10
1 241,98 zł z VAT
620,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka