Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
7
Rok▼
735 i, iL
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw 7 735 i, iL, 1986-1992
Dopasowane do: BMW 7

Tarcze hamulcowe, BMW 7, 735 i, iL 1986-1992, M30 B34 (346KB)

6 produktów w tej kategorii

bmw Tarcze hamulcowe, BMW 7, 735 i, iL 1986-1992, M30 B34 (346KB)
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 6 części
Filtry
Meyle 315 523 3007

TARCZA HAM. BMW T. E32 86-94

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.9 mm, 68 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
2 szt.
Waga 5.75 kg
Dostawa 5.10
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92042600

TARCZA HAM. BMW T. E32 87-94

Wysokość:
68 mm
Ciężar:
5,1 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
2 szt.
Waga 5.43 kg
Dostawa 5.10
261,98 zł z VAT
130,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0112-0120.1

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/0997
Średnica:
300,0 mm, 300 mm
Wysokość:
67.9 mm, 68 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
1 szt.
Waga 5.82 kg
Dostawa 5.10
140,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF2558

TARCZA HAM. BMW P. 5-7 3.0-5.0 86-96

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0176/0642
Wysokość:
76 mm, 76.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Wymiar gwintu:
14,5
2 szt.
Waga 8.63 kg
Dostawa 5.10
301,98 zł z VAT
150,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92042400

TARCZA HAM. BMW P. E34 540-E32 730-750

Wysokość:
76 mm, 76.1 mm
Ciężar:
8,1 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
Minimalna grubość:
26.4 mm
6 szt.
Waga 8.3 kg
Dostawa 5.10
375,98 zł z VAT
187,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0128-0101.1

TARCZA HAMULCOWA PRZÓD BMW 735IE32 86-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0115/0866
Wysokość:
75.9 mm, 76.1 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
28 mm
6 szt.
Waga 8.55 kg
Dostawa 5.10
208,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka