Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
X5
Rok▼
xDrive 35 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
bmw X5 xDrive 35 d, 2008-2013
Dopasowane do: BMW X5

Tarcze hamulcowe, BMW X5, xDrive 35 d 2008-2013, M57 D30 (306D5)

40 produktów w tej kategorii

bmw Tarcze hamulcowe, BMW X5, xDrive 35 d 2008-2013, M57 D30 (306D5)
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 40 części
Filtry
Maxgear 19-2411

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 07- 320MM

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
320 mm
Wysokość:
78.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Średnica bębna:
185 mm
8 szt.
Waga 8.1 kg
Dostawa pojutrze
229,98 zł z VAT
114,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2454

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 07-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
345 mm
Wysokość:
78.6 mm, 78.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
10 szt.
Waga 9.56 kg
Dostawa pojutrze
257,98 zł z VAT
128,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C4B037ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
319,8 mm, 320 mm
Wysokość:
78.8 mm, 78.6 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
10 szt.
Waga 8.11 kg
Dostawa pojutrze
128,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C4B037ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
78,8 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
19,9 mm
6 szt.
Waga 7.66 kg
Dostawa pojutrze
150,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3B053ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
332 mm
Wysokość:
62.2 mm, 62 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
3 szt.
Waga 11.88 kg
Dostawa pojutrze
183,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0024/PD

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 07-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
78.5 mm, 78.6 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
5 szt.
Waga 8.23 kg
Dostawa pojutrze
399,98 zł z VAT
199,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF4854S

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 07-

Wysokość:
78.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Średnica bębna:
185 mm
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Wymiar gwintu:
16,5
10 szt.
Waga 8.24 kg
Dostawa pojutrze
209,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 315 523 0025/PD

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 07-

Strona zabudowy:
Oś tylna
Jakość:
PREMIUM
Wysokość:
78.5 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
1 szt.
Waga 10.08 kg
Dostawa pojutrze
419,98 zł z VAT
209,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6070S

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 3.0-4.8 07-19

Wysokość:
78.6 mm, 78.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Wymiar gwintu:
16,5
Minimalna grubość:
22.4 mm, 22,4 mm
10 szt.
Waga 10.02 kg
Dostawa pojutrze
212,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3B053ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
62,1 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
29,9 mm
7 szt.
Waga 11.35 kg
Dostawa pojutrze
217,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92161103

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 07- 320MM

Wysokość:
78.6 mm
Ciężar:
7.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm
10 szt.
Waga 7.68 kg
Dostawa pojutrze
219,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C3B055ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
62,1 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
29,9 mm
10 szt.
Waga 13.5 kg
Dostawa pojutrze
229,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 442

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 2.0-3.0 07-

Wysokość:
78.5 mm, 78.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
20 mm
Minimalna grubość:
18.4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 7.98 kg
Dostawa pojutrze
232,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0120-0206.1

TARCZA HAM. BMW T. X5-X6 07-

Grubość:
19,9 mm
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0296/1185
Średnica:
320 mm, 320,0 mm
Wysokość:
78,5 mm, 78.5 mm, 78.6 mm
Średnica otworu:
16,5 mm
10 szt.
Waga 7.95 kg
Dostawa pojutrze
233,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4853S

TARCZA HAM. BMW P. E70 X5 07-

Oznaczenie kontrolne:
E190R-02 C0176/0633
Wysokość:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
30 mm
Wymiar gwintu:
16,5
10 szt.
Waga 12.98 kg
Dostawa pojutrze
233,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 443

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
78.7 mm, 78.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
22.4 mm, 22,4 mm
Przetwarzanie:
wysoko nawęglany
10 szt.
Waga 9.98 kg
Dostawa pojutrze
242,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2