Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

DS
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
DS 3
Rok▼
1.6 BlueHDi 75
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
ds DS 3 1.6 BlueHDi 75, 2015-2019
Dopasowane do: DS DS 3

Bęben hamulcowy, DS DS 3, 1.6 BlueHDi 75 2015-2019, BHW (DV6FE)

15 produktów w tej kategorii

ds Bęben hamulcowy, DS DS 3, 1.6 BlueHDi 75 2015-2019, BHW (DV6FE)
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 15 części
Filtry
Maxgear 19-1353

BĘBEN HAM. CITROEN T. C2-C3

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
203 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
245 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
204 mm
10 szt.
Waga 2.88 kg
Dostawa 6.10
197,98 zł z VAT
98,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C6C013ABE

Bęben hamulcowy

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
228.6 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
228.6 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
51 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
76.5 mm
10 szt.
Waga 7.72 kg
Dostawa 6.10
192,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Brembo 14.B422.10

Bęben hamulcowy

Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
203.1 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
204.4 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
47.5 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
75.7 mm
Ilość otworów:
4
9 szt.
Waga 5.9 kg
Dostawa 6.10
200,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C6C014ABE

Bęben hamulcowy

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
228.6 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
228.6 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
51 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
76.5 mm
10 szt.
Waga 8.42 kg
Dostawa 6.10
229,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BFR484

Bęben hamulcowy

Ograniczenia producenta:
BOSCH
Wysokość:
76 mm
Typ układu hamulcowego:
Bęben hamulcowy z łożyskiem
Średnica bębna:
239 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
239 mm
10 szt.
Waga 6.32 kg
Dostawa 6.10
238,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
LPR 7D0757CA

Bęben hamulcowy

Felga, ilość otworów:
4
Typ układu hamulcowego:
Bęben hamulcowy z łożyskiem
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
47 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
75.5 mm
Średnica otworu centrującego:
52 mm
10 szt.
Waga 6.34 kg
Dostawa 6.10
319,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADBP470012

BĘBEN HAMULCOWY

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
71.5 mm
Szerokość:
42.8 mm
Ciężar:
5.9 kg
11 szt.
Waga 5.9 kg
Dostawa 7.10
715,98 zł z VAT
357,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BFR576

Bęben hamulcowy

Ograniczenia producenta:
BOSCH
Wysokość:
77 mm
Typ układu hamulcowego:
Bęben hamulcowy z łożyskiem
Średnica bębna:
273 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
273 mm
10 szt.
Waga 8.54 kg
Dostawa 6.10
361,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
LPR 7D0691CA

BĘBEN HAMULCOWY

Felga, ilość otworów:
4
Średnica:
228.6 mm
Typ układu hamulcowego:
Bęben hamulcowy z łożyskiem
Maks. wielkość poślizgu bębna:
230 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
51 mm
4 szt.
Waga 8.17 kg
Dostawa 7.10
763,98 zł z VAT
381,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 14.B976.50

Bęben hamulcowy

Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
228.7 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
230.6 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
51.2 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
76.7 mm
Ilość otworów:
4
3 szt.
Waga 7.8 kg
Dostawa 6.10
395,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DB4546MR

BĘBEN HAM. CITROEN T. C3-C4-DS3 09- Z ŁOŻYSKIEM ABS

Ograniczenia producenta:
BOSCH
Oznaczenie kontrolne:
E190R-02D0966 / 0748, E190R-02D0966/0748
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
247 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
230.1 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
51 mm
1 szt.
Waga 8.05 kg
Dostawa 6.10
793,98 zł z VAT
396,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka