Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

FIAT
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
DUCATO Furgon
Rok▼
2.3 JTD
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
fiat DUCATO Furgon 2.3 JTD, 2001-2006
Dopasowane do: FIAT DUCATO Furgon

Układ hamulcowy, FIAT DUCATO Furgon, 2.3 JTD 2001-2006, F1AE0481C

106 produktów w tej kategorii

fiat Układ hamulcowy, FIAT DUCATO Furgon, 2.3 JTD 2001-2006, F1AE0481C
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 106 części
Filtry
Fast FT29109

KLOCKI HAM FIAT DUCATO 02> TYŁ BEZ CZUJNIKA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
20 mm
Długość:
109 mm, 109.5 mm
Wysokość:
49 mm, 50 mm
Styk ostrzegawczy o zużyciu:
bez styku zużycia
7 szt.
Waga 1.62 kg
Dostawa 6.10
63,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0485

KLOCKI HAM. FIAT T. DUCATO

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
20 mm
Długość:
109.5 mm
Szerokość:
110 mm
Wysokość:
50 mm
10 szt.
Waga 1.34 kg
Dostawa 5.10
65,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0668

KLOCKI HAM. FIAT P. DUCATO 02-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
19 mm
Długość:
164.5 mm, 165 mm
Szerokość:
165 mm
Wysokość:
68.5 mm, 69 mm
10 szt.
Waga 2.4 kg
Dostawa 5.10
70,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
QUARO QP6795

KLOCKI HAM. FIAT T. DUCATO 02-

Grubość:
20 mm
Długość:
109.5 mm
Szerokość:
110 mm
Wysokość:
50 mm
Styk ostrzegawczy o zużyciu:
bez styku zużycia
10 szt.
Waga 1.48 kg
Dostawa 5.10
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0594

KLOCKI HAM. FIAT P. DUCATO 02-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
19 mm
Długość:
140.5 mm
Szerokość:
141 mm
Wysokość:
65.5 mm, 66 mm
10 szt.
Waga 2.14 kg
Dostawa 5.10
73,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C1C046ABE

Klocek hamulcowy kpl.

Strona zabudowy:
Oś przednia
Ograniczenia producenta:
BREMBO
Grubość:
19 mm
Długość:
165 mm
Szerokość:
164,8 mm
10 szt.
Waga 2.43 kg
Dostawa 5.10
83,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2001

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 06-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Średnica:
280 mm
Wysokość:
65.6 mm, 65.5 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie, wentylowany
10 szt.
Waga 7.08 kg
Dostawa 5.10
169,98 zł z VAT
84,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C1F044ABE

Klocek hamulcowy kpl.

Strona zabudowy:
Oś przednia
Ograniczenia producenta:
TRW
Grubość:
19.5 mm
Długość:
160 mm
Szerokość:
159,9 mm
10 szt.
Waga 2.24 kg
Dostawa 5.10
87,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
QUARO QP3456

KLOCKI HAM. FIAT P. DUCATO 02- 10-14 Z CZUJN

Grubość:
19 mm
Długość:
140.5 mm
Szerokość:
141 mm
Wysokość:
65.5 mm, 66 mm
Styk ostrzegawczy o zużyciu:
ze zintegrowanym czujnikiem zużycia
10 szt.
Waga 2.26 kg
Dostawa 5.10
87,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
QUARO QP1864

KLOCKI HAM. FIAT P. DUCATO 02- 18 Z CZUJN

Grubość:
19 mm
Długość:
164.5 mm, 165 mm
Szerokość:
165 mm
Wysokość:
68.5 mm, 69 mm
Styk ostrzegawczy o zużyciu:
ze zintegrowanym czujnikiem zużycia
10 szt.
Waga 2.75 kg
Dostawa 5.10
89,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C1C045ABE

Klocek hamulcowy kpl.

Strona zabudowy:
Oś przednia
Ograniczenia producenta:
BREMBO
Grubość:
19 mm
Długość:
140.5 mm
Szerokość:
140,7 mm
10 szt.
Waga 2.08 kg
Dostawa 5.10
92,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 116047

Klocek hamulcowy kpl.

Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
20 mm
Oznaczenie kontrolne:
ECE R90 Approved
Długość:
109.5 mm
Szerokość:
49,9 mm
8 szt.
Waga 1.34 kg
Dostawa 5.10
92,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-2006

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 06-

Średnica:
300 mm
Wysokość:
65.5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
24 mm
Minimalna grubość:
21.9 mm
10 szt.
Waga 7.84 kg
Dostawa 5.10
187,98 zł z VAT
93,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi LP1790

Klocek hamulcowy kpl.

Grubość:
20 mm
Oznaczenie kontrolne:
E9 90R -01825/959
Długość:
109 mm, 109.5 mm
Wysokość:
50 mm
Wysokość 1:
49,9 mm
10 szt.
Waga 1.44 kg
Dostawa 5.10
95,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-0799

TARCZA HAM. FIAT P. DUCATO 94--02--06- 18 300MM

Strona zabudowy:
Oś przednia
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0176 / 0199
Średnica:
300 mm
Wysokość:
65.5 mm, 65.6 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
10 szt.
Waga 8.43 kg
Dostawa 5.10
197,98 zł z VAT
98,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 6