Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

FORD
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
C-MAX II
Rok▼
1.0 EcoBoost
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
ford C-MAX II 1.0 EcoBoost, 2018-2019
Dopasowane do: FORD C-MAX II

Silnik, FORD C-MAX II, 1.0 EcoBoost 2018-2019, B3DA

12 produktów w tej kategorii

ford Silnik, FORD C-MAX II, 1.0 EcoBoost 2018-2019, B3DA
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 12 części
Filtry
ELF W4L

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
FORD WSS-M2C-948-B, JLR STJLR.03.5004
Specyfikacja wg ACEA:
C5
Specyfikacja wg API:
SN
Specyfikacja wg ILSAC:
GF-5
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa pojutrze
54,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
CASTROL 468196

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-20
Specyfikacja:
ACEA Light Duty C5, API Gasoline SN, ILSAC GF-5
Olej:
Olej syntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
Ford WSS-M2C948-B
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
10 szt.
Waga 0.9 kg
Dostawa pojutrze
55,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Valvoline SPFE5W20

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W20
Specyfikacja:
ACEA A1/B1, API SN, API: SN-RC, Ford WSSM2C948-B, ILSAC GF-5, STJLR.03.5004
Olej:
Olej syntetyczny, HC olej syntetyczny (krakowany hydro)
Dopuszczenie przez producenta:
Ford WSSM2C948-B
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
10 szt.
Waga 0.93 kg
Dostawa pojutrze
71,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1009178

Oleje i smary

Specyfikacja:
JLR STJLR.03.5004
Olej:
Olej półsyntetyczny
Dopuszczenie przez producenta:
ACEA C5, API SN, FORD WSS-M2C948-B
Zalecenie producenta oleju:
ACEA A1/B1, CHRYSLER MS 6395, FIAT 9.55535-CR1, FORD WSS-M2C925-A, FORD WSS-M2C925-B
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
2 szt.
Waga 0.95 kg
Dostawa pojutrze
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111311

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
SAE 5W-20
Specyfikacja:
API SP (RC), API: SP-RC, API: SN-RC, ILSAC GF-6A, API SP Resource Cons, Chrysler MS-6395
Olej:
Olej syntetyczny
Przewyższa specyfikację:
ILSAC GF-6A
Zalecenie producenta oleju:
ILSAC GF-5
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa pojutrze
72,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Liqui Moly P000328

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-20
Dopuszczenie przez producenta:
Ford WSS-M2C 948-B
Zalecenie producenta oleju:
STJLR.03.5004
Specyfikacja wg ACEA:
C5
Specyfikacja wg API:
SN
10 szt.
Waga 0.94 kg
Dostawa pojutrze
81,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ravenol 1111110

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
SAE 5W-20
Specyfikacja:
ACEA A5/B5-04, ACEA A5/B5-08, ILSAC GF-6A, API: SP-RC, API: SN, API: SN-RC
Olej:
Olej syntetyczny
Przewyższa specyfikację:
Ford M2C925-A, Ford M2C925-B, Ford M2C948-B, Chrysler MS 6395, Honda HTO-06
Dopuszczenie przez producenta:
STJLR.03.5004
10 szt.
Waga 0.96 kg
Dostawa pojutrze
100,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 201510107595

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-20
Specyfikacja:
ACEA C5
Olej:
Olej syntetyczny
Zalecenie producenta oleju:
WSS-M2C948-B
Specyfikacja wg ACEA:
C5
10 szt.
Waga 4.46 kg
Dostawa pojutrze
1 069,95 zł z VAT
213,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Shell 001F2286PL

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
Ford WSS-M2C948-B
Specyfikacja wg ACEA:
A1/B1
Specyfikacja wg API:
SN
Klasa lepkości wg SAE:
5W-20
1 szt.
Waga 4.48 kg
Dostawa pojutrze
1 614,95 zł z VAT
322,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
FUCHS CP1003464

Oleje i smary

Cecha chemiczna:
rozcieńczony
Specyfikacja:
BMW LONGLIFE-17 FE+, JLR STJLR.03.5006, MB-APPROVAL 229.71, MB-APPROVAL 229.72, OPEL OV0401547 - A20
Dopuszczenie przez producenta:
ACEA C6, C5, API SN PLUS RC, API SP RC, ILSAC GF-6A, FORD WSS-M2C954-A1
Zalecenie producenta oleju:
CHRYSLER MS-12145, FIAT 9.55535-GSX, FORD WSS-M2C947-A, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C962-A1
Klasa lepkości wg SAE:
0W-20
10 szt.
Waga 4.49 kg
Dostawa pojutrze
1 704,95 zł z VAT
340,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka