Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

IVECO
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
DAILY III Platforma / podwozie
Rok▼
35 C 9, 35 S 9
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
iveco DAILY III Platforma / podwozie 35 C 9, 35 S 9, 2001-2006
Dopasowane do: IVECO DAILY III Platforma / podwozie

Silnik, IVECO DAILY III Platforma / podwozie, 35 C 9, 35 S 9 2001-2006, 8140.43R

31 produktów w tej kategorii

iveco Silnik, IVECO DAILY III Platforma / podwozie, 35 C 9, 35 S 9 2001-2006, 8140.43R
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 31 części
Filtry
Valvoline HYBC5

Oleje i smary

Specyfikacja:
ACEA C5, API: SL-EC, API: SM-EC, API: SN, API: SP
Olej:
HC olej syntetyczny (krakowany hydro)
Dopuszczenie przez producenta:
Cummins CES 20078, Deutz DQC III-18, DTFR 15B120, Mack EO-N, MAN M 3277, MB-228.5
Specyfikacja wg ACEA:
E7, E4
Specyfikacja wg API:
CI-4
10 szt.
Waga 0.9 kg
Dostawa 6.10
60,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 157474

OLEJ MOBIL 10W40 4L DELVAC MODERN ADVANCED PROTECTION - M3775 - 228.31 228.51 - RLD-3 - VDS-4.5

Pojemność:
4 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
ACEA E11, ACEA E4, ACEA E7, ACEA E8, API CH-4, API CI-4
Dopuszczenie przez producenta:
Bundeswehr, CES 20081, CES 20086, DQC IV-18 LA, DTFR 15C100 (228.31), DTFR 15C110 (228.51)
10 szt.
Waga 3.59 kg
Dostawa 6.10
139,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 20152040U721

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
ACEA E4, ACEA E7, API CH-4, API CI-4
Dopuszczenie przez producenta:
DTFR 15B120 (228.5), EO-M Plus, EO-N, M 3277, Oil Category 3, RLD-2
Zalecenie producenta oleju:
ACEA E4, ACEA E7, API CF, API CH-4, API CI-4, CES 20072
10 szt.
Waga 3.72 kg
Dostawa 6.10
619,96 zł z VAT
154,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 20152010D590

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
ACEA E11, ACEA E4, ACEA E7, ACEA E8, API CH-4, API CI-4
Dopuszczenie przez producenta:
Bundeswehr, CES 20081, CES 20086, DQC IV-18 LA, DTFR 15C100 (228.31), DTFR 15C110 (228.51)
Zalecenie producenta oleju:
ACEA E11, ACEA E4, ACEA E6 (2016), ACEA E7, ACEA E8, ACEA E9 ( 2016)
10 szt.
Waga 3.62 kg
Dostawa 6.10
623,96 zł z VAT
155,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Shell 550055173

OLEJ SHELL 15W40 5L RIMULA R4 X - E7 - CI-4 - MAN 3275-1 - 228.3 - RLD -3 - VDS-3 - SAMOCHODY CIĘŻAROWE

Pojemność:
5 litr
Specyfikacja:
ACEA Global DHD-1
Dopuszczenie przez producenta:
DTFR 15B110, Caterpillar ECF-1A, Caterpillar ECF-2, Cummins CES 20071, Renault RLD-2, MTU Category 2
Zalecenie producenta oleju:
MAN M 3275-1, Case MS 3520, Iveco T1
Specyfikacja wg ACEA:
E5, E3, E7
12 szt.
Waga 4.52 kg
Dostawa 6.10
169,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Valvoline 908842

Oleje i smary

Pojemność:
5 litr
Dopuszczenie przez producenta:
MB-228.3, Renault RLD/RLD-2, Volvo VDS-3
Specyfikacja wg ACEA:
E7, E2, E3, E5
Specyfikacja wg API:
SL, CH-4, CI-4
Klasa lepkości wg SAE:
15W-40
10 szt.
Waga 4.63 kg
Dostawa 6.10
874,95 zł z VAT
174,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Shell 001E7746PL

Oleje i smary

Specyfikacja:
ACEA Global DHD-1
Dopuszczenie przez producenta:
Caterpillar ECF-1A, Caterpillar ECF-2, Cummins CES 20071, Cummins CES 20072, Cummins CES 20075
Zalecenie producenta oleju:
Case MS 3520, Iveco T1
Specyfikacja wg ACEA:
E3, E5, E7
Specyfikacja wg API:
CF-4, CG-4, CH-4, CI-4, SL
10 szt.
Waga 4.58 kg
Dostawa 6.10
969,95 zł z VAT
193,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 157422

OLEJ MOBIL 5W30 4L DELVAC ULTRA ULTIMATE PROTECTION V2 - 228.51 228.31 - RLD-3 - MAN M 3777 - VDS-4.5

Pojemność:
4 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Klasa lepkości SAE:
5W-30
Specyfikacja:
ACEA E11, ACEA E4, ACEA E7, ACEA E8, API CI-4, API CI-4 PLUS
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20086, DDC 93K222, Detroit, DQC IV-18 LA, DTFR 15C100 (228.31), DTFR 15C110 (228.51)
8 szt.
Waga 4.3 kg
Dostawa 7.10
199,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 157413

OLEJ MOBIL 5W40 4L DELVAC ULTRA ULTIMATE DEFENSE - CI-4 PLUS - RLD-2 - VDS-3 - M3277-3377 - 228.5 - E4-E7

Pojemność:
4 litr
Rodzaj połączenia:
Kanister
Klasa lepkości SAE:
5W-40
Specyfikacja:
ACEA E4, ACEA E7, API CH-4, API CI-4, API CI-4 PLUS, DH-1
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20076, CES 20077, CES 20078, DTFR 15B120 (228.5), EO-N, M 3277
4 szt.
Waga 3.92 kg
Dostawa 7.10
199,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Shell 001C4591PL

Oleje i smary

Specyfikacja:
ACEA Global DHD-1
Dopuszczenie przez producenta:
Cummins CES 20071, Cummins CES 20072, Cummins CES 20076, Cummins CES 20077, Cummins CES 20078
Zalecenie producenta oleju:
MAN M 3275-1
Specyfikacja wg ACEA:
E3, E5, E7
Specyfikacja wg API:
CH-4, CI-4
10 szt.
Waga 4.58 kg
Dostawa 6.10
1 154,95 zł z VAT
230,99 zł / szt. · 5 szt.
Dodaj do koszyka
Mobil 20152010G520

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
5W-40
Specyfikacja:
ACEA E4, ACEA E7, API CH-4, API CI-4, API CI-4 PLUS, DH-1
Dopuszczenie przez producenta:
CES 20076, CES 20077, CES 20078, DTFR 15B120 (228.5), EO-N, M 3277
Zalecenie producenta oleju:
ACEA E4, ACEA E7, API CF-4, API CG-4, API CH-4, API CI-4
10 szt.
Waga 3.56 kg
Dostawa 6.10
987,96 zł z VAT
246,99 zł / szt. · 4 szt.
Dodaj do koszyka
Shell 550070444

OLEJ SHELL 15W40 20L RIMULA R4 X - JERRY CAN - E7 - CI-4 - MAN 3275-1 - 228.3 - RLD -3 - VDS-3 - SAMOCHODY CIĘŻAROWE

Pojemność:
20,0 litr
Specyfikacja:
ACEA Global DHD-1
Dopuszczenie przez producenta:
Caterpillar ECF-1A, Caterpillar ECF-2, Cummins CES 20071, Cummins CES 20072, Cummins CES 20075
Zalecenie producenta oleju:
Case MS 3520, Iveco T1
Specyfikacja wg ACEA:
E3, E5, E7
13 szt.
Waga 18.62 kg
Dostawa 6.10
566,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 157068

OLEJ MOBIL 10W40 20L DELVAC MODERN ADVANCED PROTECTION - M3775 - 228.31 228.51 - RLD-3 - VDS-4.5

Pojemność:
20 litr
Rodzaj połączenia:
Wiadro
Klasa lepkości SAE:
10W-40
Specyfikacja:
ACEA E11, ACEA E4, ACEA E7, ACEA E8, API CH-4, API CI-4
Dopuszczenie przez producenta:
Bundeswehr, CES 20081, CES 20086, DQC IV-18 LA, DTFR 15C100 (228.31), DTFR 15C110 (228.51)
7 szt.
Waga 18.19 kg
Dostawa 6.10
567,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Shell 001E7457PL

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
Deutz DQC IV-18 LA, IVECO T3 E4, Deutz DQC IV-10, MAN M 3277, MB 228.5, MTU Category 3
Zalecenie producenta oleju:
Iveco T3 E4
Specyfikacja wg ACEA:
E4, E7
Klasa lepkości wg SAE:
10W-40
10 szt.
Waga 18.38 kg
Dostawa 6.10
15 639,80 zł z VAT
781,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka
Motul 70806

Oleje i smary

Wersja:
Full SAPS, Long Drain
Dopuszczenie przez producenta:
DAIMLER DTFR 15B120, DEUTZ DQC III-18, former MB 228.5, MACK EO-N, MTUType 3, RENAULT TRUCKSRLD-2
Zalecenie producenta oleju:
DAF Extended Drain, MAN M3277
Specyfikacja wg ACEA:
E4, E7
Specyfikacja wg API:
CF
10 szt.
Waga 20 kg
Dostawa 6.10
15 719,80 zł z VAT
785,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2