Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

KIA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
CEED
Rok▼
1.6 CRDi 136
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
kia CEED 1.6 CRDi 136, 2018-obecnie
Dopasowane do: KIA CEED

Tarcze hamulcowe, KIA CEED, 1.6 CRDi 136 2018-obecnie, D4FE

48 produktów w tej kategorii

kia Tarcze hamulcowe, KIA CEED, 1.6 CRDi 136 2018-obecnie, D4FE
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 48 części
Filtry
ABE C40519ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna strona prawa, Oś tylna strona lewa
Wysokość:
32 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Średnica zewnętrzna:
272 mm
10 szt.
Waga 4.08 kg
Dostawa pojutrze
100,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF7953

TARCZA HAM. KIA T. OPTIMA 1.7 CRDI-2.0 12-

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0190/0525
Wysokość:
31.9 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Wymiar gwintu:
12.4
10 szt.
Waga 4.64 kg
Dostawa pojutrze
217,98 zł z VAT
108,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Maxgear 19-4682

TARCZA HAM. HYUNDAI P. I30-TUCSON 1.0-2.0 15-

Strona zabudowy:
Oś przednia
Wysokość:
46.8 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
23.4 mm
10 szt.
Waga 8.08 kg
Dostawa pojutrze
227,98 zł z VAT
113,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 108575

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
46.8 mm
Średnica:
305 mm
Ciężar:
7,8 kg
10 szt.
Waga 8.19 kg
Dostawa pojutrze
133,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C30541ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oż przednia, z lewej, Os przednia, z prawej, Oś przednia
Wysokość:
47 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
25 mm
Minimalna grubość:
22,6 mm
10 szt.
Waga 7.6 kg
Dostawa pojutrze
135,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1966

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
32.1 mm
Ciężar:
3.8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
10 szt.
Waga 4.04 kg
Dostawa 7.10
271,98 zł z VAT
135,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Herth+Buss Jakoparts J3310320

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8.4 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
5
Średnica zewnętrzna:
284 mm
1 szt.
Dostawa 7.10
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.D627.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
272 mm
Wysokość:
32.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
10 szt.
Waga 4.04 kg
Dostawa pojutrze
153,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Textar 92291703

TARCZA HAM. HYUNDAI T. I30 1.0-1.6 CRDI 16-

Wysokość:
32.1 mm, 47 mm
Ciężar:
3.8 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm, 25 mm
Minimalna grubość:
8 mm, 23,4 mm
2 szt.
Waga 4.06 kg
Dostawa pojutrze
307,98 zł z VAT
153,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 108489

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś przednia
Grubość:
47.3 mm
Ciężar:
9,915 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
2 szt.
Waga 9.3 kg
Dostawa pojutrze
158,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Herth+Buss Jakoparts J3310544

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
32 mm
Średnica otworu:
75.9 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
2 szt.
Dostawa 7.10
319,98 zł z VAT
159,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 3