Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

PEUGEOT
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
504 pick-up
Rok▼
1.9 D
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Twój pojazd
peugeot 504 pick-up 1.9 D, 1980-1989
X

Kategorie

← Napęd dodatkowy
Producent
Mobil 1
Shell 4
Dopasowane do: PEUGEOT 504 pick-up

Olej napęd dodatkowy, PEUGEOT 504 pick-up, 1.9 D 1980-1989, XD4x88

5 produktów w tej kategorii

peugeot Olej napęd dodatkowy, PEUGEOT 504 pick-up, 1.9 D 1980-1989, XD4x88
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 5 części
Filtry
Shell 001D8269PL

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
PSA B71 2315
Zalecenie producenta oleju:
PSA B71 2330
Specyfikacja wg API:
GL-4
Klasa lepkości wg SAE:
75W-80
10 szt.
Waga 0.91 kg
Dostawa 5.10
61,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Shell 001D8268PL

Oleje i smary

Dopuszczenie przez producenta:
VW TL 501.50
Zalecenie producenta oleju:
VW TL 501.50
Specyfikacja wg API:
GL-4
Klasa lepkości wg SAE:
75W-90
10 szt.
Waga 0.92 kg
Dostawa 5.10
66,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Mobil 201520503520

Oleje i smary

Klasa lepkości SAE:
80W-90
Specyfikacja:
API GL-5
Zalecenie producenta oleju:
Axle Oil
Specyfikacja wg API:
GL-5
Klasa lepkości wg SAE:
80W-90
10 szt.
Waga 20.5 kg
Dostawa 5.10
14 139,80 zł z VAT
706,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka
Shell 001D8261MDE

Oleje i smary

Specyfikacja wg API:
GL-4
Klasa lepkości wg SAE:
80W-90
3 szt.
Waga 19.12 kg
Dostawa 5.10
16 959,80 zł z VAT
847,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka
Shell 001D8283PL

Oleje i smary

Specyfikacja:
US MIL-PRF-2105E
Dopuszczenie przez producenta:
Mack GO-J, MAN 341 Type E2, MAN 341 Type Z2, MAN 342 Type M2, Scania STO 1:0, ZF TE-ML 02B
Zalecenie producenta oleju:
ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 21A
Specyfikacja wg API:
GL-4, GL-5, MT-1
Klasa lepkości wg SAE:
80W-90
7 szt.
Waga 19.12 kg
Dostawa 5.10
19 519,80 zł z VAT
975,99 zł / szt. · 20 szt.
Dodaj do koszyka