Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

Bęben hamulcowy

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ABE C6F009ABE pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Odporność na wysokie temperatury
  • Precyzyjne dopasowanie do osi
  • Powłoka antykorozyjna
  • Stabilna praca hamulców
  • Trwały materiał konstrukcyjny

ABE

Nr katalogowy: C6F009ABE
EAN: 5900427218970 3 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów4

Strona zabudowyOś tylna

Grubość230 mm

Średnica228,5 mm

Szerokość230 mm

Wysokość61 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
4
Strona zabudowy
Oś tylna
Grubość
230 mm
Średnica
228,5 mm
Szerokość
230 mm
Wysokość
61 mm
Średnica bębna
228.5 mm
Minimalna grubość
48 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca
228,5 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna
230 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca
48 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca
61 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
61 mm
Ø rozmieszczenia otworów
59 mm
Średnica wewnętrzna bębna hamulca
228,5 mm
Cechy dodatkowe
  • Bez łożyska koła
Numery OE (3)

FCA 14.5102.10, 7769850, 7569600

Dane handlowe
EAN
5900427218970
Ilość w opakowaniu
1
Waga
5.9 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Bęben hamulcowy

Producent

ABE

Inter Cars S.A.. Kraj: Polska.

abebrakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ABE C6F009ABE - Bęben hamulcowy
X
Producent
ATE 1
BOSCH 1
Fast 1
FEBI Bilstein 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
Maxgear 19-1064

BĘBEN HAM. FIAT T. DOBLO-MAREA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
228.3 mm, 228,2 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
268 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
228,7 mm, 230 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
48 mm
10 szt.
Waga 5.78 kg
Dostawa 5.10
177,98 zł z VAT
88,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Fast FT32006

BĘBEN HAM FIAT DOBLO 00> TYŁ

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica bębna:
228 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
48 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
61 mm
Ilość otworów:
4
7 szt.
Waga 5.61 kg
Dostawa 6.10
97,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 183929

Bęben hamulcowy

Felga, ilość otworów:
4
Strona zabudowy:
Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa
Grubość:
61 mm
Szerokość:
48,2 mm
Ciężar:
5.54 kg
10 szt.
Waga 5.66 kg
Dostawa 5.10
130,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0222-8018.1

BĘBEN HAM. ALFA T. 145-146 1.4-1.6-1.9 TD 94-96

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02D0324 / 1950
Średnica otworu:
13,2 mm
Średnica bębna:
228 mm
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
268 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
230 mm
2 szt.
Waga 5.82 kg
Dostawa 5.10
287,98 zł z VAT
143,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Meyle 215 523 0018

BĘBEN HAM. FIAT T. DOBLO-MAREA

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wymagana ilość:
2
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
268 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
230 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
48 mm
7 szt.
Waga 5.89 kg
Dostawa 5.10
293,98 zł z VAT
146,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 477 088

Bęben hamulcowy

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica zewnętrzna bębna hamulca:
268 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
48 mm
Całkowita wysokość bębna hamulca:
61 mm
Ilość otworów:
4
8 szt.
Waga 5.93 kg
Dostawa 5.10
153,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DB4210

BĘBEN HAM. FIAT T. DOBLO-FIORINO-IDEA-LINEA-QUBO 01-

Średnica bębna:
228,2 mm
Maks. wielkość poślizgu bębna:
228,7 mm
Wewnętrzna wysokość bębna hamulca:
48 mm
Ilość otworów:
4
Ø rozmieszczenia otworów:
98 mm
5 szt.
Waga 5.72 kg
Dostawa 5.10
157,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka