Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. LEXUS T. IS-GS 97-05

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy ATE 24.0112-0703.1 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

ATE

Nr katalogowy: 24.0112-0703.1
EAN: 4006633293105 6 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Oznaczenie kontrolneE1 90R-02C0248/1116

Średnica306,6 mm

Wysokość63,2 mm / 63.2 mm

Średnica otworu14,5 mm / 14,5 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny / pełny

Grubość tarczy hamulcowej12 mm / 12 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Oznaczenie kontrolne
E1 90R-02C0248/1116
Średnica
306,6 mm
Wysokość
63,2 mm / 63.2 mm
Średnica otworu
14,5 mm / 14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny / pełny
Grubość tarczy hamulcowej
12 mm / 12 mm
Wymiar gwintu
14,5
Minimalna grubość
10.5 mm / 10.5 mm
Średnica wewnętrzna
190 mm / 190 mm
Średnica zewnętrzna
306,6 mm / 307 mm
Ilość otworów
5 / 5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm / 114,3 mm
Powierzchnia
pokryty / pokryty
Dostępne MAPP-Code.
/
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Wzór otworów/Ilość otworów
5
Średnica piasty
62 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.8 mm
Cechy dodatkowe
  • ATE-SH
  • no
Numery OE (6)

TOYOTA 4243153011, 4243153010, 4243130260

LEXUS 42431-53010, 42431-53011, 42431-30260

Dane handlowe
EAN
4006633293105
Ilość w opakowaniu
2
Waga
6.12 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. LEXUS T. IS-GS 97-05

Producent

ATE

AUMOVIO. Kraj: Niemcy.

ATE to renomowany producent części samochodowych, specjalizujący się w układach hamulcowych. Firma oferuje wysokiej jakości klocki hamulcowe, tarcze, cylindry hamulcowe i inne komponenty, które gwarantują niezawodność i doskonałe osiągi hamulców. ATE jest powszechnie znane i cenione przez klientów na całym świecie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, solidnej jakości i długotrwałej trwałości swoich produktów.
ate-brakes.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

ATE 24.0112-0703.1 - TARCZA HAM. LEXUS T. IS-GS 97-05
X
Producent
Blue Print 1
BOSCH 1
FEBI Bilstein 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 7 części
Filtry
Maxgear 19-2296

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Strona zabudowy:
Oś tylna
Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0204-0599
Średnica:
306,6 mm, 307 mm
Wysokość:
63 mm, 63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 6.1 kg
Dostawa pojutrze
199,98 zł z VAT
99,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
FEBI Bilstein 108535

Tarcza hamulcowa

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
63.2 mm
Ciężar:
6,130 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
10 szt.
Waga 6.2 kg
Dostawa pojutrze
132,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
TRW DF4509

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0204-0599
Wysokość:
63 mm, 63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Wymiar gwintu:
14,4, 15
10 szt.
Waga 6.26 kg
Dostawa pojutrze
145,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 339

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Średnica:
307 mm
Wysokość:
63.8 mm, 63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Wymiar gwintu:
14,8, 15
2 szt.
Waga 6.19 kg
Dostawa pojutrze
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92170803

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Wysokość:
63.8 mm
Ciężar:
5.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
10 szt.
Waga 6.26 kg
Dostawa pojutrze
371,98 zł z VAT
185,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF1499C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
308 mm, 307 mm
Wysokość:
64 mm, 63.2 mm
Ciężar:
6,21 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
5 szt.
Waga 12.44 kg
Dostawa pojutrze
643,98 zł z VAT
321,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka