Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
TESLA MODEL 3 EV Performance AWD, 2021-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

TESLA
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
MODEL 3
Rok▼
EV Performance AWD
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: TESLA MODEL 3 EV Performance AWD

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-2296 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-2296
EAN: 5901619572405 7 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Oznaczenie kontrolneE1 90R 02 C0204-0599

Średnica306,6 mm

Wysokość63 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej12 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Oznaczenie kontrolne
E1 90R 02 C0204-0599
Średnica
306,6 mm
Wysokość
63 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
12 mm
Wymiar gwintu
14,4
Minimalna grubość
10.5 mm
Średnica zewnętrzna
307 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
lakierowany
Średnica piasty koła
63 mm
Felga, ilość otworów
5
Wzór otworów/Ilość otworów
5
Średnica wewnętrzna
190 mm
Średnica piasty
62 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.8 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (7)

TOYOTA 4243153011, 4243153010, 4243130260

LEXUS 42431-53010, 42431-53011, 42431-30260

MOUNTAIN MIR45

Dane handlowe
EAN
5901619572405
Ilość w opakowaniu
1
Waga
6.1 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-2296 - TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS
X
Producent
ATE 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 5 części
Filtry
TRW DF4509

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R 02 C0204-0599
Wysokość:
63 mm, 63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Wymiar gwintu:
14,4, 15
10 szt.
Waga 6.21 kg
Dostawa pojutrze
293,98 zł z VAT
146,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 479 339

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Średnica:
307 mm
Wysokość:
63.8 mm, 63.2 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Wymiar gwintu:
14,8, 15
2 szt.
Waga 6.19 kg
Dostawa pojutrze
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92170803

TARCZA HAM. TOYOTA T. LEXUS IS

Wysokość:
63.8 mm
Ciężar:
5.9 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
10 szt.
Waga 6.26 kg
Dostawa pojutrze
371,98 zł z VAT
185,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ATE 24.0112-0703.1

TARCZA HAM. LEXUS T. IS-GS 97-05

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0248/1116
Średnica:
306,6 mm, 307 mm
Wysokość:
63,2 mm, 63.2 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
2 szt.
Waga 6.12 kg
Dostawa pojutrze
389,98 zł z VAT
194,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka