Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW X2 xDrive 18 d, 2018-2023

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
X2
Rok▼
xDrive 18 d
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW X2 xDrive 18 d

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy BENDIX Braking BDS2096 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

BENDIX Braking

Nr katalogowy: BDS2096
EAN: 4065586152822 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość44 mm

Ciężar4.6 kg

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej12 mm

Minimalna grubość10.5 mm

Wzór otworów/Ilość otworów05/07

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
44 mm
Ciężar
4.6 kg
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
12 mm
Minimalna grubość
10.5 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
05/07
Średnica wewnętrzna
173 mm
Średnica zewnętrzna
281 mm
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Średnica otworu szpilki koła
14.4 mm
Długość opakowania
31.5 cm
Szerokość opakowania
30 cm
Wysokość opakowania
6 cm
Cechy dodatkowe
  • Bez piasty koła
  • Bez łożyska koła
  • Bez sworznia mocującego koła
Numery OE (2)

TOYOTA 4243106180

LEXUS 42431-78010

Dane handlowe
EAN
4065586152822
Ilość w opakowaniu
1
Waga
4.84 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Producent

BENDIX Braking

TMD Friction. Kraj: Niemcy.

bendix-braking.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa w środę

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

BENDIX Braking BDS2096 - TARCZA HAMULCOWA TYŁ
X
Producent
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Ferodo 1
Herth+Buss Jakoparts 1
Meyle 1
QUARO 1
Textar 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
Textar 92301403

TARCZA HAM. TOYOTA T. C-HR 1.2-1.8 16-

Wysokość:
44 mm
Ciężar:
4.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
2 szt.
Waga 4.85 kg
Dostawa pojutrze
291,98 zł z VAT
145,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.D418.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
281 mm
Wysokość:
44.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
112 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
10 szt.
Waga 4.87 kg
Dostawa pojutrze
149,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Herth+Buss Jakoparts J3312084

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
44.2 mm, 44.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
7/5, 5/7
4 szt.
Dostawa 7.10
333,98 zł z VAT
166,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG4928C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1555
Średnica:
281 mm
Wysokość:
44,3 mm, 44.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
9 szt.
Waga 9.74 kg
Dostawa pojutrze
511,98 zł z VAT
255,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF2643C

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
44,3 mm
Ciężar:
9.45 kg
Średnica otworu:
62 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
4 szt.
Waga 9.6 kg
Dostawa pojutrze
595,98 zł z VAT
297,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka