Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 6 kabriolet 630 i, 2007-2010

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
6 kabriolet
Rok▼
630 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

8/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 6 kabriolet 630 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Ferodo DDF2643C pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Ferodo

Nr katalogowy: DDF2643C
EAN: 4060426451295 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość44,3 mm

Ciężar9.45 kg

Średnica otworu62 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej12 mm

Wymiar gwintuM8

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
44,3 mm
Ciężar
9.45 kg
Średnica otworu
62 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
12 mm
Wymiar gwintu
M8
Minimalna grubość
10,5 mm
Średnica zewnętrzna
281 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Powierzchnia
pokryty
Rodzaj połączenia
Pudełko
Jednostka ilości
Zestaw
Liczba otworów do mocowania
2
Długość opakowania
28.5 cm
Szerokość opakowania
28.5 cm
Wysokość opakowania
9 cm
Cechy dodatkowe
  • PREMIER
  • Bez śrub
Numery OE (2)

LEXUS 42431-78010

TOYOTA 42431-78010

Dane handlowe
EAN
4060426451295
Ilość w opakowaniu
1
Waga
9.6 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Ferodo

DRiV. Kraj: Wielka Brytania.

ferodo.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Ferodo DDF2643C - Tarcza hamulcowa
X
Producent
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Herth+Buss Jakoparts 1
Meyle 1
QUARO 1
Textar 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
Brembo 08.D418.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
281 mm
Wysokość:
44.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
112 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
10 szt.
Waga 4.87 kg
Dostawa 6.10
149,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS2096

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
44 mm
Ciężar:
4.6 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
4 szt.
Waga 4.84 kg
Dostawa 7.10
301,98 zł z VAT
150,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Herth+Buss Jakoparts J3312084

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
44.2 mm, 44.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
Minimalna grubość:
10.5 mm
Wzór otworów/Ilość otworów:
7/5, 5/7
4 szt.
Dostawa 7.10
333,98 zł z VAT
166,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Delphi BG4928C

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1555
Średnica:
281 mm
Wysokość:
44,3 mm, 44.1 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
12 mm
9 szt.
Waga 9.74 kg
Dostawa 6.10
511,98 zł z VAT
255,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka