Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 kabriolet 125 i, 2007-2013

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1 kabriolet
Rok▼
125 i
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS-RC 2.0-4.6 05-

9/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 kabriolet 125 i

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy BOSCH 0 986 479 615 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

BOSCH

Nr katalogowy: 0 986 479 615
EAN: 4047024685925 5 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Wysokość67.3 mm

Typ tarczy hamulcowejwentylowany

Grubość tarczy hamulcowej18 mm

Minimalna grubość16.5 mm

Średnica zewnętrzna310 mm

Ilość otworów5

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Wysokość
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej
18 mm
Minimalna grubość
16.5 mm
Średnica zewnętrzna
310 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
naoliwione
Spełnia wymagania Normy ECE
ECE-R90
Średnica otworu do
14.4 mm
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
310 mm
Wymiar gwintu
14,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/8
Średnica wewnętrzna
186.4 mm
Średnica piasty
62 mm
Średnica otworu w piaście
62 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (5)

Tecnodelta 142.1549

LEXUS 4243130310, 4243130290

TOYOTA 42431 30290, 4243130330

Dane handlowe
EAN
4047024685925
Ilość w opakowaniu
2
Waga
6.66 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS-RC 2.0-4.6 05-

Producent

BOSCH

Bosch. Kraj: Niemcy.

Bosch to renomowany producent części samochodowych o światowej sławie. Firma ta jest znana ze swojej innowacyjności, niezawodności i doskonałej jakości swoich produktów. Od ponad wieku Bosch dostarcza rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, oferując szeroką gamę części samochodowych. Produkty Bosch cieszą się uznaniem zarówno wśród kierowców. Klienci wybierający części samochodowe Bosch mają pewność, że otrzymują produkty, które są nie tylko wydajne i niezawodne, ale również zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.
boschaftermarket.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa we wtorek

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

BOSCH 0 986 479 615 - TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS-RC 2.0-4.6 05-
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 2
ATE 1
BENDIX Braking 1
Blue Print 1
Brembo 1
Delphi 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 12 części
Filtry
Maxgear 19-2354

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.42 kg
Dostawa 6.10
195,98 zł z VAT
97,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.66 kg
Dostawa 6.10
130,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Blue Print ADT343203

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 05-

Felga, ilość otworów:
5
Strona zabudowy:
Oś tylna
Grubość:
67 mm
Ciężar:
6,710 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
4 szt.
Waga 6.5 kg
Dostawa 6.10
145,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16,5 mm
10 szt.
Waga 6.7 kg
Dostawa 6.10
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 523 0036

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
2 szt.
Waga 6.51 kg
Dostawa 6.10
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6063

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 2.2 D-2.5-4.6 05-15

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0226/0643
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Wymiar gwintu:
14,5
10 szt.
Waga 6.56 kg
Dostawa 6.10
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1768

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
67.3 mm
Ciężar:
6.3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16.5 mm
2 szt.
Waga 6.72 kg
Dostawa 7.10
455,98 zł z VAT
227,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C930.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16.5 mm
10 szt.
Waga 6.82 kg
Dostawa 6.10
231,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2