Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
AUDI A3 Sportback 35 TDI, 2019-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

AUDI
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
A3 Sportback
Rok▼
35 TDI
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

Tarcza hamulcowa

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: AUDI A3 Sportback 35 TDI

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Blue Print ADT343203 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Blue Print

Nr katalogowy: ADT343203
EAN: 5050063073447 2 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów5

Strona zabudowyOś tylna

Grubość67 mm

Ciężar6,710 kg

Typ tarczy hamulcowejwentylowany wewnętrznie

Grubość tarczy hamulcowej18 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
5
Strona zabudowy
Oś tylna
Grubość
67 mm
Ciężar
6,710 kg
Typ tarczy hamulcowej
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej
18 mm
Minimalna grubość
16.5 mm
Średnica zewnętrzna
310 mm
Ilość otworów
5
Średnica otworu centrującego
62 mm
Ø rozmieszczenia otworów
114 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
5 / 3
Średnica
310 mm
Wysokość
67.3 mm
Wymiar gwintu
14,5
Wzór otworów/Ilość otworów
5/8
Średnica wewnętrzna
186.4 mm
Średnica piasty
62 mm
Średnica otworu w piaście
62 mm
Średnica otworu szpilki koła
14.5 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (2)

TOYOTA 42431 30290

LEXUS 4243130290

Dane handlowe
EAN
5050063073447
Ilość w opakowaniu
1
Waga
6.5 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

Tarcza hamulcowa

Producent

Blue Print

Ferdinand Bilstein UK Ltd.. Kraj: Wielka Brytania.

Blue Print oferuje szeroki asortyment części samochodowych, w tym układy silnikowe, układy hamulcowe, układy wydechowe, systemy chłodzenia, układy zawieszenia i wiele innych. Wszystkie produkty są starannie projektowane i wytwarzane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz zgodnie z rygorystycznymi normami jakościowymi, co zapewnia niezawodność i trwałość.
blue-print.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Blue Print ADT343203 - Tarcza hamulcowa
X
Producent
Nie znaleziono...
ABE 2
ATE 1
BENDIX Braking 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Meyle 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 12 części
Filtry
Maxgear 19-2354

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany, wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.42 kg
Dostawa pojutrze
195,98 zł z VAT
97,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
10 szt.
Waga 6.66 kg
Dostawa pojutrze
130,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ABE C42060ABE-P

Tarcza hamulcowa

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
z wentylacją wewnętrzną
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16,5 mm
10 szt.
Waga 6.7 kg
Dostawa pojutrze
154,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Meyle 30-15 523 0036

TARCZA HAM. LEXUS T. IS220-IS2

Strona zabudowy:
Oś tylna
Wysokość:
67.3 mm
Wymagana ilość:
2
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
2 szt.
Waga 6.51 kg
Dostawa pojutrze
313,98 zł z VAT
156,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
TRW DF6063

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 2.2 D-2.5-4.6 05-15

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02 C0226/0643
Wysokość:
67 mm, 67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Wymiar gwintu:
14,5
10 szt.
Waga 6.56 kg
Dostawa pojutrze
174,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BENDIX Braking BDS1768

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
67.3 mm
Ciężar:
6.3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16.5 mm
2 szt.
Waga 6.72 kg
Dostawa 7.10
455,98 zł z VAT
227,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 09.C930.11

Tarcza hamulcowa

Średnica:
310 mm
Wysokość:
67.3 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany wewnętrznie
Grubość tarczy hamulcowej:
18 mm
Minimalna grubość:
16.5 mm
10 szt.
Waga 6.82 kg
Dostawa pojutrze
231,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
ATE 24.0118-0147.1

TARCZA HAM. LEXUS T. GS-IS 2.2 D-2.5-4.6 05-15

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0296 / 2511
Średnica:
310 mm, 310,0 mm
Wysokość:
67,5 mm, 67.5 mm, 67.3 mm
Średnica otworu:
14,5 mm
Typ tarczy hamulcowej:
wentylowany
5 szt.
Waga 6.5 kg
Dostawa pojutrze
234,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka

Strona 1 z 2