Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR

Wybierz pojazd

aby dopasować części

Marka
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
Model
Rok▼
Silnik
Wybierz model
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. HONDA T. CIVIC IV SEDAN ED 1.6 I 16V ED4 87-91

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdź, czy część pasuje

Wybierz pojazd, a sprawdzimy dopasowanie.

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Blue Print ADH24321 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Blue Print

Nr katalogowy: ADH24321
EAN: 5050063243215 10 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Felga, ilość otworów4

Strona zabudowyOś tylna

Grubość48 mm

Ciężar3,490 kg

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Felga, ilość otworów
4
Strona zabudowy
Oś tylna
Grubość
48 mm
Ciężar
3,490 kg
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Minimalna grubość
8 mm
Średnica zewnętrzna
238 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
61 mm
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Powierzchnia
pokryty
Liczba otworów do mocowania
4 / 2
Średnica
239 mm
Wysokość
48 mm
Wymiar gwintu
13
Wzór otworów/Ilość otworów
4/8
Średnica wewnętrzna
154.5 mm
Średnica piasty
61 mm
Średnica otworu w piaście
61 mm
Średnica otworu szpilki koła
13 mm
Cechy dodatkowe
  • no
Numery OE (10)

ROVER EGP 1254, GBD 90817

Honda 42510-SK3-E00, 42510-SH3-G00, 42510SH3000, 42510SK7A00, 42510-SK3-305, 42510-SE0-000, 42510-SK7-000, 42510-SE0-010

Poprzednie numery Blue Print

ADH24323, ADH24357

Dane handlowe
EAN
5050063243215
Ilość w opakowaniu
1
Waga
3.54 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. HONDA T. CIVIC IV SEDAN ED 1.6 I 16V ED4 87-91

Producent

Blue Print

Ferdinand Bilstein UK Ltd.. Kraj: Wielka Brytania.

Blue Print oferuje szeroki asortyment części samochodowych, w tym układy silnikowe, układy hamulcowe, układy wydechowe, systemy chłodzenia, układy zawieszenia i wiele innych. Wszystkie produkty są starannie projektowane i wytwarzane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz zgodnie z rygorystycznymi normami jakościowymi, co zapewnia niezawodność i trwałość.
blue-print.com →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Blue Print ADH24321 - TARCZA HAM. HONDA T. CIVIC IV SEDAN ED 1.6 I 16V ED4 87-91
X
Producent
ATE 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Ferodo 1
Maxgear 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
TRW DF2646

TARCZA HAM. HONDA T. CONCERTO

Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Wymiar gwintu:
13
Minimalna grubość:
8 mm
2 szt.
Waga 3.57 kg
Dostawa pojutrze
83,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 350

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
Średnica zewnętrzna:
238 mm, 239 mm
4 szt.
Waga 6.63 kg
Dostawa 7.10
191,98 zł z VAT
95,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92077900

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
47.5 mm, 48 mm
Ciężar:
3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
9 mm, 10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
3 szt.
Waga 3.06 kg
Dostawa pojutrze
106,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG2538

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1197
Średnica:
239 mm
Wysokość:
48,2 mm, 48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 6.72 kg
Dostawa pojutrze
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.7104.75

Tarcze hamulcowe

Średnica:
239 mm
Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Szczelinowy, pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
10 szt.
Waga 3.3 kg
Dostawa pojutrze
164,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF468C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
239 mm
Wysokość:
48 mm
Ciężar:
3,41 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 6.82 kg
Dostawa pojutrze
369,98 zł z VAT
184,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka