Powered by Smartsupp

Twoja prywatność

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Ciasteczka pozwalają również personalizować i dopasować treści do Twoich zainteresowań.

Więcej szczegółów i opis ciasteczek znajdziesz w tutaj.

Infolinia (08:00 - 16:00)

(48) 725 642 521

Koszyk0,00zł

FR
Twój pojazd
BMW 1 116, 2024-obecnie

Wybierz pojazd

aby dopasować części

BMW
Samochody
Ciężarowe
Motocykle
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROËN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ALPINA
ASTON MARTIN
BAW
BENTLEY
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CHANGAN
CHERY
CHRYSLER
DAF
DAIHATSU
DODGE
DS
FERRARI
FORD USA
GAZ
GEELY
GMC
GREAT WALL
HAFEI
HUMMER
INFINITI
ISUZU
JEEP
LANCIA
LDV
LIFAN
MASERATI
MG
MOSKVICH
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
ROLLS-ROYCE
ROVER
SHELBY
TATA
TESLA
UAZ
VAUXHALL
ZAZ
1
Rok▼
116
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty
Zapisane pojazdy
Zapisz pojazd
Zapisane pojazdy
Empty

TARCZA HAM. HONDA T. CIVIC -91-94--ROVER 200-400-24-45

7/10 ocena ekspertów autobi.pl ?

Sprawdzam kompatybilność…

Twój pojazd: BMW 1 116

  • Dodatkowa weryfikacja VIN na życzenie.
  • Jeśli przed montażem okaże się, że potrzebujesz innej części, pomożemy w wymianie lub zwrócimy środki.

Weryfikacja części po numerze VIN

Sprawdzimy, czy Maxgear 19-0921 pasuje do Twojego pojazdu, i odpiszemy z potwierdzeniem. Im więcej podasz, tym pewniejsza odpowiedź.

Odpowiadamy w godzinach pracy, zwykle tego samego dnia.
Zadzwoń

Najważniejsze cechy

  • Skuteczne odprowadzanie ciepła
  • Powłoka antykorozyjna
  • Równomierna praca bez wibracji
  • Wymiary zgodne z oryginałem

Maxgear

Nr katalogowy: 19-0921
EAN: 5907558555233 16 numerów OE i zamiennych

Najważniejsze informacje

Strona zabudowyOś tylna

Średnica239 mm

Wysokość48 mm

Typ tarczy hamulcowejpełny

Grubość tarczy hamulcowej10 mm

Wymiar gwintu13

Specyfikacja techniczna

Parametry podstawowe
Strona zabudowy
Oś tylna
Średnica
239 mm
Wysokość
48 mm
Typ tarczy hamulcowej
pełny
Grubość tarczy hamulcowej
10 mm
Wymiar gwintu
13
Minimalna grubość
8 mm
Wzór otworów/Ilość otworów
4/8
Średnica zewnętrzna
239 mm
Ilość otworów
4
Średnica otworu centrującego
61 mm / 61.1 mm
Ø rozmieszczenia otworów
100 mm
Powierzchnia
lakierowany
Waga
3.2 kg
Felga, ilość otworów
4
Średnica wewnętrzna
154.5 mm
Średnica piasty
61 mm
Średnica otworu w piaście
61 mm
Średnica otworu szpilki koła
13 mm
Cechy dodatkowe
  • Bez piasty koła
  • Bez sworznia mocującego koła
  • Ze śrubami
  • no
Numery OE (16)

ACURA 42510SK7A00, 42510-SH3-G00, 42510SK7000

ROVER EGP1254PR, EGP 1254, GBD 90817

Honda 42510-SK3-E00, 42510-SE0-010HS, 42510-SH3-G00, 42510SK7A00, 42510-SK3-305, 42510-SE0-000, 42510-SK7-000, 42510-SE0-010

MG EGP1254PR, EGP 1254

Dane handlowe
EAN
5907558555233
Ilość w opakowaniu
1
Waga
3.43 kg

Pasujące pojazdy

Wczytuję listę pojazdów…

Opis produktu

TARCZA HAM. HONDA T. CIVIC -91-94--ROVER 200-400-24-45

Producent

Maxgear

Auto Partner. Kraj: Polska.

Maxgear to renomowany producent wysokiej jakości części samochodowych, który oferuje szeroki wybór produktów dla różnych modeli i marek pojazdów. Firma jest znana ze swojego profesjonalizmu, niezawodności i solidności. Firma specjalizuje się w produkcji części zamiennych, takich jak układy kierownicze, układy zawieszenia, układy hamulcowe, układy napędowe i wiele innych.
maxgear.pl →

FAQ — najczęstsze pytania

Czy ta część pasuje do mojego pojazdu?

Wybierz pojazd w selektorze albo podaj numer VIN — potwierdzimy dopasowanie przed wysyłką.

Co zrobić, jeśli część nie pasuje?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwą część oraz przeprowadzimy Cię przez wymianę lub zwrot.

Jak długo trwa dostawa?

Dostawa pojutrze

Jak długo trwa gwarancja?

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Przydadzą Ci się również

Maxgear 19-0921 - TARCZA HAM. HONDA T. CIVIC -91-94--ROVER 200-400-24-45
X
Producent
ATE 1
Blue Print 1
BOSCH 1
Brembo 1
Delphi 1
Ferodo 1
Textar 1
TRW 1
Sortuj według:
Najniższa cena
▼
Ocena
Najniższa cena
Czas dostawy
Dostępność
Znaleziono: 8 części
Filtry
TRW DF2646

TARCZA HAM. HONDA T. CONCERTO

Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Wymiar gwintu:
13
Minimalna grubość:
8 mm
2 szt.
Waga 3.57 kg
Dostawa pojutrze
83,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
BOSCH 0 986 478 350

TARCZA HAMULCOWA TYŁ

Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
Średnica zewnętrzna:
238 mm, 239 mm
4 szt.
Waga 6.63 kg
Dostawa 7.10
191,98 zł z VAT
95,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Textar 92077900

Tarcza hamulcowa

Wysokość:
47.5 mm, 48 mm
Ciężar:
3 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
9 mm, 10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
3 szt.
Waga 3.06 kg
Dostawa pojutrze
106,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Delphi BG2538

Tarcza hamulcowa

Oznaczenie kontrolne:
E1 90R-02C0100/1197
Średnica:
239 mm
Wysokość:
48,2 mm, 48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 6.72 kg
Dostawa pojutrze
289,98 zł z VAT
144,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka
Brembo 08.7104.75

Tarcze hamulcowe

Średnica:
239 mm
Wysokość:
48 mm
Typ tarczy hamulcowej:
Szczelinowy, pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
Minimalna grubość:
8 mm
10 szt.
Waga 3.3 kg
Dostawa pojutrze
164,99 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Ferodo DDF468C

Tarcza hamulcowa

Średnica:
239 mm
Wysokość:
48 mm
Ciężar:
3,41 kg
Typ tarczy hamulcowej:
pełny
Grubość tarczy hamulcowej:
10 mm
3 szt.
Waga 6.82 kg
Dostawa pojutrze
369,98 zł z VAT
184,99 zł / szt. · 2 szt.
Dodaj do koszyka